Молода кров: юні музи Карла Лагерфельда

17 січня 2018

Карл Лагерфельд любить знаходити таланти, запалювати нові імена і наповнювати індустрію молодою кров'ю. Наприклад, його охоронець Себастьян Жондо зараз не тільки активно знімається в рекламі, а й навіть став дизайнером. Спробувати свої сили в цій майстерності Лагерфельд запросив і 16-річну Кайю Гербер. Vogue.ua згадав ще кількох муз дизайнера, вік яких ще не досяг і 20 років.

Карл Лагерфельд з хрещеним сином Хадсоном Кроенігом у фіналі показу Chanel Cruise 2018.
Лілі-Роуз Мелоді Депп

Лілі-Роуз Мелоді Депп - донька давньої подруги Лагерфельда Ванесси Параді і актора Джонні Деппа. Її світський дебют відбувся в 2015 році під час шоу Chanel Paris-Salzburg в Нью-Йорку. Трохи сумний і навіть переляканий погляд дівчини тоді не завадив гостям побачити в прекрасній незнайомці впізнавані риси її батьків і обговорити потенційну можливість замінити маму, що в підсумку і сталося.

Лілі-Роуз Депп і Карл Лагерфельд

За цей час Лілі-Роуз Депп встигла кілька разів пройтися по подіуму на показах Chanel, а також знятися в рекламних кампаніях бренду. Причому, модельна кар'єра дівчини будується саме навколо Chanel, але модних обкладинок у неї вже не мало, включаючи British Vogue, Vanity Fair і Vogue Paris.

Лілі-Роуз Депп в кампейні Chanel Eyewear

Лілі-Роуз Депп - обличчя аромату Chanel N°5 l’Eau

Віллоу Сміт

Донька актора Вілла Сміта Віллоу стала посланцем Chanel ще раніше, їй на той момент було всього 15 років. Новина розлетілася миттєво і викликала масу питань - чи підходить юна дівчина на роль обличчя Chanel, чому Карл Лагерфельд зробив подібний вибір і що він хотів цим сказати мільйонам прихильниць Будинку.

Карл Лагерфельд і Віллоу Сміт

А сказати він хотів прості речі - що краса може і повинна бути різною, що потрібно не боятися висловлювати себе і пробувати щось нове. А заразом і привернув увагу до Chanel з боку тінейджерів - у Віллоу тільки в Instagram більш ніж 2,5 мільйонів фоловерів.

Рекламна кампанія Chanel Eyewear

Рекламна кампанія Chanel Eyewear

Кайя Гербер

У Кайї Гербер поки немає в портфоліо рекламної кампанії Chanel, але дивлячись на те, якими темпами розвивається її кар'єра - це точно тільки питання часу.

Кайя Гербер з Карлом Лагерфельдом і мамою Сінді Кроуфорд

Але вона вже встигла взяти участь у двох показах модного Будинку і отримала пропозицію від Лагерфельда про співпрацю - у цьому році вийде їхня загальна колекція одягу, в якій французький шик зустрінеться з каліфорнійською невимушеністю.

Кайя Гербер на показі Chanel Pre-Fall 2018

Читайте також:

Підсумки 2017 року: найпопулярніші моделі

Карл Лагерфельд · Лили-Роуз Мелоди Депп · Кайя Гербер ·

Ще в розділі Персона

Популярне