Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

50 рідкісних фотографій королеви Єлизавети II

02 червня 2019

У 13 років вона стала наслідницею престолу, а вже в 26 одягла на голову корону – і стала найвпливовішим монархом і живим символом Великої Британії. 21 квітня Її Величності, королеві Єлизаветі II, виповнилося 93 роки, і ось уже 66 з них – вона править. На престол майбутня королева зійшла 2 червня 1953 року. Незважаючи на похилий вік, вона має чудовий вигляд, а її витримці і самоконтролю може позаздрити молодь.

Королева Єлизавета II

Секрет її чарівності простий – королева є прихильницею природної краси і воліє мати вигляд відповідний до свого віку. Вона не вдається до втручання пластичної хірургії, а макіяж завжди носить максимально в натуральних тонах. Королівські брови наперекір усім модним віянням не знають пінцета. Та й зачіску Її Величність за стільки років майже не змінює. "Коли людина так довго вірна собі, це дуже заспокоює, – говорить Гелен Міррен, яка отримала "Оскара" за роль Її Величності у фільмі "Королева". І справді, така стійка прихильність королеви до природності надає їй індивідуальності і перетворює обличчя в живий красивий літопис.

Королева Єлизавета II

Зберігати форму всі ці роки крім вивіреного корисного харчування королеві також допомагає активний спосіб життя – постійні офіційні поїздки і церемонії. Крім занять, що стосуються ділових обов'язків, – катання на конях, чого Єлизавета навчалася з дитинства. Їзда верхи двічі на тиждень допомагала виробити спортивну форму і зміцнити м'язи, а також вчила не втрачати голови в хвилину небезпеки. Цікаво, що для того, щоб зберегти зачіску, Єлизавета ІІ наполегливо відмовляється під час неформальних скачок одягати шолом. З цього приводу в Віндзорському палаці жартують: "Вчинити замах на королівську укладку дозволено лише хустинці Hermes". Vogue.ua вибрав 50 рідкісних фотографій Єлизавети II – з моменту народження до сучасності, які підтверджують, що королева – це, перш за все, жива людина.

королевская мода ·

Ще в розділі Персона

Популярне