Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

50 рідкісних світлин королеви Єлизавети II

21 квітня 2021

У 13 років вона стала спадкоємицею престолу, а вже у 26 надягла на голову корону — і стала найвпливовішим монархом і живим символом Великої Британії. 21 квітня Її Величності, королеві Єлизаветі II, виповнилося 95 років, і ось уже 67 з них — вона править. Попри похилий вік, вона має чудовий вигляд, а її витримці й самоконтролю може позаздрити молодь.

Королева Єлизавета II

Секрет її чарівності простий — королева є прихильницею природної краси й воліє мати вигляд відповідно до свого віку. Вона не вдається до втручання пластичної хірургії, а макіяж завжди носить максимально в натуральних тонах. Королівські брови всупереч усім модним віянням не знають пінцета. Та й зачіску Її Величність за стільки років майже не змінює. «Коли людина так довго вірна собі, це дуже заспокоює, — говорить Гелен Міррен, яка отримала «Оскара» за роль Її Величності у фільмі «Королева». І справді, така стійка прихильність королеви до природності надає їй індивідуальності й перетворює обличчя на живий гарний літопис.

Королева Єлизавета II

Зберігати форму всі ці роки, крім вивіреного корисного харчування, королеві також допомагає активний спосіб життя — постійні офіційні подорожі й церемонії. Крім занять, що стосуються ділових обов’язків, — катання на конях, чого Єлизавета навчалася з дитинства. Їзда верхи двічі на тиждень допомагала виробити спортивну форму й зміцнити м’язи, а також вчила не втрачати голови у хвилину небезпеки. Цікаво, що для того, щоб зберегти зачіску, Єлизавета II наполегливо відмовляється під час неформальних перегонів надягати шолом. Із цього приводу у Віндзорському палаці жартують: «Вчинити замах на королівську укладку дозволено лише хустинці Hermes». Vogue.ua вибрав 50 рідкісних світлин Єлизавети II — з моменту народження до сучасності, які підтверджують, що королева — це насамперед жива людина.

королевская мода · Елизавета Вторая ·

Ще в розділі NAME

Популярне