VOGUE UA CONFERENCE

Що відомо про майбутнє весілля принцеси Євгенії

19 липня 2018

12 жовтня у Віндзорському замку відбудеться ще одне королівське весілля. Цього разу під вінець вирушить принцеса Євгенія, друга дочка принца Ендрю і герцогині Йоркської. Євгенія не робить таємницю з важливої події, як це зробила Бі Шаффер. Весільна церемонія відбудеться в каплиці Святого Георгія – там же, де в травні 2018 року вінчалися принц Гаррі і Меган Маркл. Наречений Євгенії, Джек Бруксбенк (пара зустрічається вже сім років) зробив їй пропозицію в січні під час їх поїздки в Нікарагуа.

Принцеса Євгенія і Джек Бруксбенк

У списку гостей вже 1200 людей. А потрапити на весілля може будь-який житель Британії, якщо йому пощастить виграти запрошення в лотерею, яку розіграють 8 серпня. Окремо на весілля запрошені представники благодійних організацій, жителі міста Віндзора, де розташований королівський замок, і діти зі шкіл, в яких навчалася принцеса Євгенія. Також наречена наполягла на трансляції весілля, щоб ті, хто не потрапив усередину, також змогли побачити свято. 

Після того, як церемонія закінчиться, Євгенія і Джек вирушать на прогулянку вулицями Віндзора в кареті, як це робили у свій час герцоги Сассекські. Про нареченого відомо, що він з родини баронетів Бруксбенк, а мама Євгенії, герцогиня Йоркська є прапраонукою леді Джулії Коук, дочки Томаса Коука, прапрадіда Джека. Раніше наречений працював менеджером клубу "Махікі" в лондонському районі Мейфер. Сама ж Євгенія працює директором художньої галереї "Гойзер енд Вірт". Після весілля вона збереже свій титул і залишиться дев'ятою в лінії успадкування трону, але, за бажанням, зможе взяти прізвище чоловіка.

Королевская семья · Королевская свадьба ·

Ще в розділі Персона

Популярне