Згадати все: колекція Valentino Pre-Fall 2018

11 січня 2018

Колекцію Valentino Pre-Fall 2018 можна сміливо назвати екскурсом в історію модного Будинку - його креативний директор П'єрпаоло Піччоллі сміливо змішує різні епохи, але при цьому кожна річ має сучасний та актуальний вигляд. Прихильники Valentino зі стажем точно впізнають тигровий принт з колекції 1968-го року, хвильоподібні логотипи з сімдесятих , а також згадають про наступне десятиліття, дивлячись на велику чорно-білу полоску. 

Valentino Pre-Fall 2018

Valentino Pre-Fall 2018

Valentino Pre-Fall 2018

Схоже різноманіття дозволило Піччоллі створити колекцію, у якій кожна дівчина зможе знайти свою ідеальну сукню - саме на них диайнер побудував колекцію. Тут знайшлося місце і для зухвалих міні, у яких потрібно танцювати до ранку, так і для трикотажних моделей з оптичними ілюзіями. Окремо почесне місце в колекції займають вечірні наряди - візитна карточка Valentino. Сукні для сучасних принцес у новому сезоні зшиті з летючого шифону, прикрашені об'ємною дорогоцінною вишивкою або привертають увагу глибокими декольте.

Valentino Pre-Fall 2018

Valentino Pre-Fall 2018

Valentino Pre-Fall 2018

До речі, лукбук колекції знятий у майстернях Valentino у Римі, привідкрвиаючи прихильникам двері у святая святих. "Ця колекція - квінтесенція стилю Valentino, - розповідає Піччоллі. - І згадати про те місце, де все починалось, дуже правильно і символічно".

Valentino Pre-Fall 2018
Подивитися всю коллекцію.

Читайте також:

Джіджі Хадід - нове обличчя Valentino

Червона королева: Меланія Трамп у Valentino

Valentino ·

Ще в розділі Бренд

Популярне