Згадати все: Helmut Lang весна-літо 2018

12 вересня 2017

Коли редактор журналу Dazed & Сonfused Ізабелла Берлі вирішила відродити бренд і запросила зробити колекцію Олівера Шейна, цей показ автоматично потрапив до списку найбільш очікуваних сезону. І справа не лише в неймовірній популярності стилістики 90-х років, Helmut Lang по-справжньому легендарний бренд, а в часи тотальної кризи модних ідей, філософія та дизайн Ланга стають особливо актуальними.

Helmut Lang весна-літо 2018

Завдяки повторюваним циклам у моді, жодного іншого дизайнера минулого так не цитували останніх двох сезонів, як Ланга, а переосмислення його робіт робить оригінали більш цінними. 

Helmut Lang весна-літо 2018

«Понад усе мені подобалося те, що Ланг уже зробив усе, що тобі потрібно. І решта роботи була побудована на якійсь фетишистській ідеї, - прокоментував колекцію Олівер, - а я просто хотів повернути атмосферу чуттєвості». Він сказав, що бачить це як деяке відволікання від надто політизованого сучасного життя. 

Helmut Lang весна-літо 2018

«Зараз дуже важливо повернути справжній авторитет Helmut Lang», - сказала Ізабелла Берлі цього літа. Колекція Олівера Шейна, що відроджує Будинок, побудована навколо асиметричних гіганських бюстгалтерів, дворівневих спідниць та суконь, а також жакетів та штанів складного крою. Додаткове фетиш-наповнення несли підв'язки, ремені і джгути. Словом, колекція вийшла в дусі нового мінімалізму з великою порцією BDSM.

Helmut Lang весна-літо 2018

Читайте також: 

Адреналін: Fenty x Puma весна-літо 2018

Танцы минус: Opening Ceremony весна-лето 2018​

Неделя моды в Нью-Йорке · Helmut Lang ·

Ще в розділі Бренд

Популярне