Vogue UA представляє новий номер: жовтень 2017

18 вересня 2017

«Цю осінь, попри все, потрібно провести розкуто й весело, провокувати моду, гратися з нею, пародіювати її», - закликає Ольга Сушко, головний редактор Vogue UA. Шляхетна ексцентрика, екстравагантна класика, хутро й денім: жовтневий номер Vogue UA – гімн сміливим трендам й головним провокаторам XX сторіччя - Діані Вріленд, Ельзі Скіапареллі, Пеггі Моффітт і Пенелопі Трі, які навчають, як порушувати правила моди (зйомка «Група ризику»).

Фото: Chris Colls, стиль - Julie Pelipas, модель - Malgosia Bela

На обкладинці топ-модель Малгоша Бела в накинутому на оголене тіло хутрі провокує прочитати номер від початку й до кінця: як носити хутро, найважливіший верхній одяг сезону, й з чим його поєднувати, які речі обрати з кутюрних колекцій, на які аксесуари звернути увагу, що слухати, про що читати й де подорожувати – в цьому номері зібрані всі наймодніші речі й події осені. 

Фото: Chris Colls, стиль - Julie Pelipas, модель - Malgosia Bela

13 жовтня – дата, яку прямісінько зараз потрібно відзначити в google-календарі: редакція Vogue UA запрошує взяти участь у модній ночі шопінгу FNO. Всі майбутні заходи в рамках FNO - в окремому розділі основного журналу і на сайті vogue.ua.

У комплекті з жовтневим номером ви знайдете додаток Vogue MAN: головні чоловічі тренди сезону, криптовалюта й суперкари, кращі гаджети й книги.

Фото - Nagi Sakai, стиль - Julie Pelipas, модель - Elias de Poot
Vogue в Украине ·

Ще в розділі Бренд

Популярне