RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Одного разу в Парижі: нова колекція жакетів Article Blazers

22 листопада 2021

Український бренд Article Blazers представив нову колекцію жакетів, що є його головним предметом вивчення. Як і раніше марка не зважає на сезони, а показує жакет як річ поза часом і трендами. «Моя мета — створювати жакети, які будуть доречні в найрізноманітніших життєвих ситуаціях, — розповідає Матіяш. — Я сама ношу їх щодня, особливо люблю поєднувати зі світлим денімом, трикотажем і комфортним взуттям. Саме так одягається більшість дівчат у моєму улюбленому місті — Парижі, якому я присвятила нову колекцію».

До колекції ввійшли жакети, у яких фірмова паризька розслабленість поєдналася зі строгими класичними лініями та щільними фактурними матеріалами, що допомагають тримати форму. Підкреслити бунтівничий настрій допоможе жакет із чорної гладкої екошкіри, двобортні моделі з помітною фурнітурою готові стати базою повсякденного гардероба, а строгі образи легко буде скласти разом з лаконічними жакетами на один ґудзик з вовни шляхетного піскового або перлового відтінків.

Як стилізувати жакети з нової колекції Article Blazers показують у новому лукбуку — українська модель Поліна Парк безтурботно гуляє Парижем, насолоджується містом і почувається в жакетах бренду максимально вільно й упевнено.

«Створюючи Article Blazers, мені було важливо уяскравити силу жіночого характеру й упевненість у собі, але водночас залишити ту легкість і безтурботність, якими француженки нас так полонять, — додає Яна Матіяш. — Мені важливо, щоб у наших жакетах було зручно впродовж дня, адже вони не обмежують наших рухів, але водночас захищають і дарують упевненість».

Украинские дизайнеры ·

Ще в розділі Бренд

Популярне