RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

На порозі нового світу: знімання українського бренду ХОМЕНКО

16 червня 2020

Гендерно нейтральний український бренд ХОМЕНКО представив знімання на порядку денному й присвятив його питанням про те, яким буде новий світ з огляду на все, що відбувається в ньому.

ХОМЕНКО

У зніманні команда міркує на тему почуттів людей, що опинилися перед воротами нового світу, де розуміння вчорашнього вже не відіграватиме жодної ролі. Герої живуть на території покинутого комплексу, за межами якого вже нічого немає. Вони не виходять назовні, і вимушена ізоляція стала для них не тільки випробуванням, а й каталізатором великих змін в їхньому маленькому суспільстві.

ХОМЕНКО

ХОМЕНКО

Брак особистого простору спочатку відбився в кожному русі героїв, проєктуючи поверхове ставлення відразу до всього, що їх оточує. Але все ж неминучість тісного спілкування встановила між ними сильний емоційний зв’язок. А повільний і поетапний розвиток довіри створив між ними глибокі невербальні стосунки, близькі до первісних.

ХОМЕНКО фото
ХОМЕНКО фото
ХОМЕНКО фото
ХОМЕНКО фото
ХОМЕНКО фото
ХОМЕНКО фото
ХОМЕНКО фото
ХОМЕНКО фото
ХОМЕНКО фото
ХОМЕНКО фото
ХОМЕНКО фото
ХОМЕНКО фото
ХОМЕНКО фото

Довівши цю історію до абсурду, команда, яка працювала над зніманням, придумує як сповільнитися, знайти щирість і вміння пристосовуватися та існувати в умовах можливого найближчого майбутнього вже сьогодні.

Photo / Video: Kris Voitkiv
Style: Ana Zamula
Set-design: Maria Rusinkevich
Stylist assistant: Jasia Sulyma
Photographer assistant: Sofiia Tuhai
Models: Sasha Rozhnov, Nina Kharo, Andrii Panibratets, Nastia Kutsil

Украинские дизайнеры ·

Ще в розділі Бренд

Популярне