RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Згадуючи море: мініфільм GUDU весна-літо 2021

09 вересня 2020

Український бренд GUDU представив мініфільм до нової весняно-літньої колекції. Бренд вирішив відмовитися від традиційного показу цього сезону, сфокусувавшись на створенні диджитал-контенту. «Мені хотілося зробити щось легке, сповнене повітря й життя, — розповідає Лаша Мдінарадзе, засновник марки. — Його герої перебувають у постійному русі, а наприкінці на всіх глядачів чекає сюрприз — ви познайомитеся з однією з моїх улюблених героїнь зі світу мистецтва».

Нагадаємо, що присвячена колекція морю, але Лаша Мдінарадзе не став прямо використовувати кліше, пов’язані з ним, а надихнувся його графікою та лініями. Унаслідок фірмова строгість жакетів тут урівноважена хвилеподібними елементами, а контрастна чорно-біла палітра сусідить з відтінком морської блакиті.

GUDU весна-літо 2021

GUDU весна-літо 2021

GUDU весна-літо 2021

GUDU весна-літо 2021

Пройшла презентація в шоу-румі бренду, а першими розглянути колекцію ближче прийшли Христя Храновська, Марта Адамчук, Юлія Поліщук, Катерина Любчик, BESSARION і Костя Омеля.

Юлия Полищук
Бесарион Размадзе
Хрыстя Храновская
Марта Адамчук
Катерина Марьяш и Ольга Цареградская
Ноа Кременчуцкая
Елена Ева
Татьяна Деменкова
Катро Заубер
Дарина Бодю
Екатерина Любчик
Виолетта Федорова и Юлия Полищук
Мария Миготина
Юлия Костецкая, Лаша Мдинарадзе и Ольга Цареградская

Украинские дизайнеры ·

Ще в розділі Бренд

Популярне