Кольорові сни: Marc Jacobs весна-літо 2018

14 вересня 2017

Тиждень моди в Нью-Йорку просто був зобов'язаний завершитися на такій життєрадісній ноті, як показ Марка Джейкобса. Хто ще здатен так повеселитися й струснути злегка модний світ, що пригальмовує, а також показати, що мода все ще живіша від живих. 

Marc Jacobs весна-літо 2018

Під музику з французького фільму «Diva» 1981 року моделі (Белла і Джиджи Хадід, Кендалл Дженнер, Тедді Квінліван, Селена Форрест, Тейлор Гілл, Лексі Болінг і Бінкс Волтон і Кая Гербер, яка закрила шоу) крокували подіумом зі старих дерев'яних дощок в Збройової Палаті в неймовірно соковитих нарядах, доповнених шовковими тюрбанами авторства Стівена Джонса і з великими сумками через плече. До речі, тюрбани були натхненні образами гарни подруг Марка, Софії Копполи і Кейт Мосс. Ляльковий рожевий, ядерна фуксія, сицилійський апельсин, небесна , сицилийский апельсин, небесная бірюза, жовтий, як у курча, листяний зелений, словом - усі відтінки Crayola – здавалося, що дизайнер вирішив змішати найяскравіші барви в одному божевільному коктейлі, і йому це вдалося поза всяким сумнівом. Додатковими «посилювачами смаку» стали дорогоцінні лелітки, пір'я марабу і довгі рукавички. Нема сенсу виділяти окремі речі (окрім, звичайно, гігантської оранжевої косухи) так як уся колекція має вигляд гармонійного твору, з якого складно витягти хоча би одну цитату без ризику розмотувати цей клубок до безкінечності. 

Marc Jacobs весна-літо 2018

Marc Jacobs весна-літо 2018

За словами дизайнера, нова робота стала: «Переосмисленням пір року, одного разу за межами міського пейзажу Нью-Йорка». За легендою, Джейкобс для роботи над колекцією відправився у літню відпустку в тропічний рай, такий собі dreamworld, саме там він зібрав усі ці яскраві тропічні кольори. Але при цьому, всі ці речі матимуть прекрасний вигляд і на вулицях великих міст. Колекція змусила згадати про ті часи, коли Джейкобс буквально провернув революцію своєю колекцією для Perry Ellis весною 1993 року й поза сумнівом стала «найпоживнішою» для очей та мозку. 

Marc Jacobs весна-літо 2018
Marc Jacobs весна-літо 2018
Marc Jacobs весна-літо 2018

Весь показ можна подивитися тут.

Читайте також: 

Главные тренды сезона: Красный​ 

Шик и блеск: Coach 1941 весна-лето 2018​

Неделя Моды в Нью Йорке · коллекции · Marc Jacobs ·

Ще в розділі Бренд

Популярне