Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

LITKOVSKAYA представили великодню капсульну колекцію

23 квітня 2021

Напередодні одного з головних родинних свят український бренд LITKOVSKAYA в межах лінійки Artisanal презентує великодню капсульну колекцію текстилю для дому — оду традиції, яка знаходить місце в житті сучасної людини.

Для створення лінійки ранерів і серветок ручної роботи, призначених для сервування святкового столу, Ліля Літковська знову звертається до традиційних мотивів і української етніки. Великодня капсула виготовлена на автентичних верстатах у техніці, яку бренд використав у лінійці Artisanal, надихнувшись ткацькими традиціями українського народу. Великодній декор від LITKOVSKAYA Artisanal представлений у трьох варіантах: сети серветок і ранерів White Soul / Deep Soul і набір серветок Family Soul Set.

Всі речі з колекції створені вручну і в єдиному екземплярі: домоткане полотно і ручна вишивка зберігають індивідуальні особливості виробу і його характер та уособлюють сучасну інтерпретацію українського рушника. Переплетення ниток полотна підкреслює геометрична вишивка, що зображує традиційні для слов’ян мотиви — хрест і дерево життя. Для української культури хрест — передусім символ центричності, сонця, переплетення жіночого й чоловічого світів.

Artisanal — демікутюрна лінійка українського бренду LITKOVSKAYA. Бренд дотримується своєї філософії й не проводить чіткої межі між старим і новим. Для дизайнерки Лілії Літковської креативність — це колесо Сансари, яке перемішує емоції, ідеї, енергію й бачення світу між поколіннями. Це екологічний і шанобливий спосіб висловити подяку предкам: вінтажні тканини й традиційні килими «доріжка» отримали друге життя й у руках дизайнерки стали одою плину часу.

LITKOVSKAYA · капсульная коллекция ·

Ще в розділі BRAND

Популярне