Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Космічна подорож: колекція Fendi Couture весна-літо 2022

28 січня 2022

Галактичні науково-фантастичні декорації, які Кім Джонс спорудив для свого шоу в La Bourse, були на вигляд майже нереальними. Його кутюрні покази для Fendi завжди здаються польотом фантазії: вони створені для гострих відчуттів, насолоди й екстравагантності. Сидячи під чорною земною кулею і підвішеними фрагментами римських арок — дим і сяйво в повітрі — та спостерігаючи, як одна за іншою вечірні сукні ковзають його космічним кораблем, ви могли з таким же успіхом опинитися всередині фільму Marvel або дивитися його в кінотеатрі.

Fendi Couture

Це третій кутюрний показ Кіма Джонса в ролі креативного директора жіночої лінії Fendi й перший, який він представив офлайн. Цього сезону дизайнер як і раніше зачарований Римом, його величчю і красою. У пошуках натхнення Джонс звернувся до руїн давніх будівель, розкиданих у Вічному місті, та запропонував серію суконь, що, за його словами, ілюструють майстерність і техніку, які він не може показати в лінійці прет-а-порте. «У ньому так багато шарів. Це таке давнє місто, ми завжди думаємо про минуле, теперішнє і майбутнє. У колекції відчувається ідея різних часів і тієї самої духовної сторони Риму, яка стає майже небесною, майже космічною», — сказав Кім Джонс.

Fendi Couture

Fendi Couture

Fendi Couture

Джонс зізнався, що перечитував «Дюну» й книжку Джорджа Лукаса «Зоряні війни» на Різдвяних святах. У його колекції він підійшов до теми sci-fi з особливою цікавістю, зосереджуючи всю увагу на одвічному діалозі між давнім і майбутнім. Віддзеркалюючи кілька тисячоліть модних ідей, Джонс змішав міські структури з футуристичними образами й прикрасив ними вечірній одяг. Репродукції статуй біля монументальної штаб-квартири Fendi Palazzo della Civiltà Italiana були намальовані вручну на оксамитових сукнях і накидці зі стриженої норки, відсилаючи до статуї зі стрічки «Прометей» або краєвидів з фільму «Планета мавп». Монастирський одяг — чорні ряси спереду, білі німфоподібні сукні ззаду — були на взір як одяг Магістеріуму в серіалі «Темні початки».

Fendi Couture

Fendi Couture

Fendi Couture

Зрештою стримані сукні поступилися місцем безлічі божественних образів, більшість з яких являли собою довгі сукні-колони, а також трохи коротші, серед яких, наприклад, — біла сукня-кейп, прикрашена античними статуями, або міні з папського пурпуру, прикрашене візерунками в стилі бароко, подібними до коринфських рельєфів. Було й кілька вільних суконь, зокрема приголомшлива темно-синя сукня з блискучою окантовкою, в якій з’'явилася Маріякарла Босконо, немов імператриця з далекої галактики.

Fendi Couture

Fendi Couture

Fendi Couture

Всю колекцію Fendi Couture весна-літо 2022 дивіться тут.

Fendi ·

Ще в розділі BRAND

Популярне