RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Як пройшла презентація книги Ukrainian Women in VOGUE

11 листопада 2020

9 листопада команда українського Vogue представила книгу Ukrainian Women in Vogue — проєкт, робота над яким тривала кілька місяців. У книзі зібрано історії 60 українок, які з’являлися на шпальтах видання за майже вісім років роботи й надихали своїм прикладом мільйони жінок. Прикрасила обкладинку книги, створену в партнерстві з fashion-ритейлером Symbol, співачка Тіна Кароль.

Тіна Кароль

«Найкращі кадри зі знімання Vogue UA перетворюють цю книгу на справжню антологію фемінізму й моди. Стильні образи 60 видатних українок, які знайшли справу свого життя, — джерело натхнення на всі часи», — каже головний редактор Vogue UA Пилип Власов. Серед успішних українок, представлених у книзі, — Олена Зеленська, Мілла Йовович, Маша Єфросиніна, Софія Андрухович, Еміне Джапарова, Ганна Різатдінова, Джамала та багато інших.

Під час презентації книги гості підписували одна одній екземпляри, обмінювалися історіями про свої знімання для Vogue, охоче позували фотографам і тішилися безпосереднім спілкуванням, яке сьогодні, як і друковані книги, перетворюється на справжню розкіш.

Єлизавета Юрушева

Наталія Гоцій

Віра Брежнєва

Алла Костромічова

Лілія Пустовіт і Марія Дідковська

Камерну й затишну атмосферу вечора ще повніше передає відео, у якому Тіна Кароль, Віра Брежнєва, Світлана Бевза та Алла Костромічова діляться враженнями, міркують на тему women power і мотивації йти вперед.

Подивитися весь репортаж із презентації книги Ukrainian Women in Vogue можна тут

Ще в розділі Бренд

Популярне