Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Сукні з десятків тисяч петель в новому лукбуці Dina Linnyk

07 березня 2018
Бренд Dina Linnyk представив лукбук колекції визнаних суконь, для створення яких дизайнер придумала особливу техніку. Її Діна винайшла, коли вчилася на другому курсі інституту. «Оскільки я не вміла особливо кроїти і строчити, довелося винаходити велосипед. Тоді мені спала на думку ідея обв'язувати стрейчеву сітку і з'єднувати обв'язані шматки між собою ручними стібками», - розповідає дизайнер. За її словами, на удосконалення техніки вона витратила рік. «Це дійсно трудомісткий процес. Частини сітки з'єднуються одна з одною, створюючи геометричні складні варіації в крої. Плаття створювалися відразу на манекені, пропускаючи ескізну частину», - додає Діна.
Довгі сукні складаються з 28-30 частин, решта - з 20-22. В середньому, в одній деталі проробляється 570 петель вручну, а на все плаття припадає близько 160 000 петель. За всієї складності у виконанні, речі легкі та зручні. На створення колекції Діну надихнули роботи художника Холтона Ровера, чиї роботи виконані технікою рідкого малювання.
Робота Холтона Ровера

Фотограф: Ярослав Бугаєв
Стиль: Яна Юревич
Макіяж:- Юля Залесська
Модель: Sui @Cat-b agency, Аліна Бугаєва @One mother
Гімнастка: Ксенія Якушенко
Украинские дизайнеры · Украинская мода ·

Ще в розділі Бренд

Популярне