VOGUE UA CONFERENCE
search Created with Sketch.

Дебютна колекція українського бренду Sanna One Pigeon

13 липня 2017

Promotion

Дизайнерський бренд Sanna One представив дебютну колекцію. Натхненним мотивом колекції стали голуби, що прикрашають сукні з натуральної шкіри та шовкової органзи. Повітряний лебединий пух підкреслює фактуру цих елегантних матеріалів, дух свободи польоту і жіночої легкості, втілений в колекції.

«З цими незвичайними птахами, символами удачі, миру та гармонії у мене пов’язані особисті приємні емоції. Саме вони надихнули мене на одяг, у якому жінка зможе відкрити кращу версію себе», - коментує засновник Sanna One Оксана Островська. 

Особливу увагу дизайнер приділяє крою. Шкіра – вкрай вимогливий матеріал, і, враховуючи, що в колекції присутні такі рідкісні моделі, як штани з білосніжної шкіри, сукні з бірюзової замші та шкіри відтінку рожевої пудри, а також ручна вишивка бісером, кожний виріб, перш ніж набути ідеального силуету, посадки та чарівливого зовнішнього вигляду, пройшов контроль якості. 

Обличчям першої колекції Sanna One стала українська топ-модель зі світовим іменем Елла Кандиба. Супермодель позує на фоні міських пейзажів, які якнайкраще характеризують колекцію. Pigeon – це історія жінки, яка в ритмі великого міста зберігає свою витонченість, легкість та індивідуальний образ. 

Шоу-рум Sanna One:

Вул. Лютеранська, 11а.

@sanna_one

http://facebook.com/sannaone

www.sannaone.com

Ще в розділі Бренд

Популярне