RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Який вигляд має британський Vogue, над яким працювала герцогиня Сассекська

29 липня 2019

Вересневий номер 2019 року британський Vogue назвав Forces for Change («Сили для змін»). У ньому команда розповіла про сильних жінок – від активісток до художниць, прем'єр-міністрів і учасниць кампанії з боротьби зі зміною клімату.
 

Обкладинка британського Vogue, вересень 2019

Фотографом обкладинки виступив Пітер Ліндберг. На ній зображені 15 жінок: політики, спортсменки, діячі мистецтва, які вплинули на сучасний світ. Герцогиня Сассекська стала запрошеним редактором нового номера британського видання, над яким працювала з головним редактором Vogue British, Едвардом Еннінфулом.

Пітер Ліндберг і Грета Тунберг

Еннінфул розповів: «Як ви побачите в цьому журналі, герцогиня готова поринути у складніші царини, чи то розширення прав і можливостей жінок, психічне здоров'я, раса, чи привілеї. З самого початку ми говорили про обкладинку – буде вона на ній чи ні. Зрештою, Меган відчула, що це буде дещо «хвастощами» в контексті конкретного проекту. Замість цього їй хотілося зосередитися на жінках, якими вона захоплюється».

Пітер Ліндберг знімає прем'єр-міністра Нової Зеландії, Джасінду Ардерн, по відеозв'язку

Так, у «склад» обкладинки увійшли: прем'єр-міністр Нової Зеландії, Джасінда Ардерн; дівчинка-підліток, що займається кліматичним активізмом, Грета Тунберг (у свої 16 років вона одна з наймолодших зірок журналу в історії); активістка і акторка Джейн Фонда, яка в 81 рік є найстаршою жінкою на обкладинці Vogue; представниця ЛГБТ-спільноти, акторка і продюсер Лаверна Кокс, яка стала першою транс-людиною на обкладинці Vogue British.
 

Пітер Ліндберг і Адвоа Абоа

Також на обкладинці є модель і активістка, що займається питаннями психічного здоров'я, Адвоа Абоа; колись біженка, а сьогодні популярна модель, Адут Акеч; боксер Рамла Алі; письменниця і активістка Шинейд Берк; акторка і активістка Джемма Чан; захисниця прав жінок, акторка і продюсер Сальма Гаєк; акторка і солістка Королівського балету, Франческа Гейворд; бодіпозитив-активістка і акторка Джаміла Джаміль; письменниця Чімаманда Нґозі Адічі; акторка і активістка Яра Шахіді; і Крісті Тарлінгтон, захисник материнства і модель.

16-е місце на обкладинці – срібне дзеркало. Його мета – продемонструвати, що це місце для кожного з читачів, який відкриє цей номер і зрозуміє, що він теж може щось змінити в цьому світі.

Пітер Ліндберг знімає боксера Рамлу Алі

Що стосується наповнення номера, то випуск став свого роду віддзеркаленням розуміння світу герцогині, про що вона детально розповідає в листі запрошеного редактора. Сама ж Маркл зробила інтерв'ю з колишньою першою леді США, Мішель Обамою. А її чоловік герцог Сассекський – з відомим етологом і послом миру ООН, Джейн Гудолл.

Vogue · Меган Маркл · Герцогиня Сассекская ·

Ще в розділі Бренд

Популярне