RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Christian Dior випустили золоту колекцію

19 квітня 2021

Сумки Dior вже давно є справжнім фетишем для дівчат усього світу, а модний Дім не перестає підсилювати цю залежність випуском нових моделей, які так і хочеться додати у свою колекцію. Цієї весни Марія Грація К’юрі робить акцент на золотому відтінку, випускаючи тематичну капсулу, яка буде доступна тільки в країнах Близького Сходу.

Dior Gold — це невелика капсульна колекція, об’єднана одним кольором. До неї ввійшли найзнаковіші моделі сумок цього модного бренду, включно з місткими Dior Book Tote і переливними на сонці Dior Bobby з ефектом деграде. Навіть класична сумка Lady Dior тут заграла по-новому завдяки поєднанню золотистого сяяння і кольорових стрічок. До речі, до золотого кольору був небайдужий і сам мсьє Крістіан Діор, а його друг Жан Кокто і зовсім вважав, що прізвище дизайнера розшифровується як Бог [Dieu] золота [or].

Крім сумок, у цій капсульній колекції Марія Грація К’юрі представила кілька образів у золотому кольорі, натякаючи, що сезон моря й сонця вже дуже близько.

Dior ·

Ще в розділі Бренд

Популярне