RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Моніка Беллуччі знялася в новому фільмі Cartier

16 листопада 2021

Ювелірний Дім Cartier представив новий фільм під назвою LOVE IS ALL, який присвятив цінностям бренду: вічному коханню, яскравим враженням і красі. Героями стрічки стали Моніка Беллуччі, Елла Балінська, Маріякарла Босконо, Хатія Буніатішвілі, Лілі Коллінз, Гольшифте Фарахані, Мелані Лоран, Трой Сіван, Віллоу Сміт, Аннабелль Волліс, Джексон Ван і Мейсі Вільямс.

Моника БеллуччиМоніка Беллуччі

Лили КоллинзЛілі Коллінз

Моніка Беллуччі

«Цей фільм знаменує собою унікальну можливість поговорити про любов і зв’язки, які об’єднують нас усіх. Ми починаємо святковий сезон. У цей період усіх людей єднає бажання зібратися разом. Саме тому ми запросили друзів нашого ювелірного Дому, які вже стали частиною сім’ї Cartier», — розповідає Арно Каррез, старший віцепрезидент і директор з маркетингу бренду.

У новому фільмі Cartier знамениті друзі ювелірного Дому співають і танцюють під радісну музику. У такий спосіб вони й бренд демонструють, що незважаючи ні на що треба жити так, ніби кожен день для вас — свято.

Моніка Белуччі
1 / 12Моніка Белуччі
Лілі Коллінз
2 / 12Лілі Коллінз
Віллоу Сміт
3 / 12Віллоу Сміт
Трой Сіван
4 / 12Трой Сіван
Мейсі Вільямс
5 / 12Мейсі Вільямс
Мелані Лоран
6 / 12Мелані Лоран
Аннабелль Волліс
7 / 12Аннабелль Волліс
Елла Балінська
8 / 12Елла Балінська
Гольшифте Фарахані
9 / 12Гольшифте Фарахані
Маріякарла Босконо
10 / 12Маріякарла Босконо
Джексон Ван
11 / 12Джексон Ван
Хатія Буніатішвілі
12 / 12Хатія Буніатішвілі

Cartier · ювелирный Дом ·

Ще в розділі Бренд

Популярне