RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Руслан Багінський та Іван Дорн — українські друзі Pasha De Cartier

09 листопада 2021

Влітку 2020 року ювелірний Дім Cartier представив оновлену модель годинника Pasha, амбасадорами якого стали п’ять відомих і неординарних особистостей — Рамі Малек, Трой Сіван, Віллоу Сміт, Мейсі Вільямс і Джексон Ван. Рік по тому бренд розширює цей список і додає героїв з нових країн. Україну тут репрезентують дизайнер Руслан Багінський і музикант Іван Дорн.

Руслан Багінський
Іван Дорн

«Герої Pasha Community — новатори й піонери у своїй сфері, які не бояться виходити за меж шаблонів і створювати нові, унікальні шляхи до успіху», — розповідають у Cartier і представляють нову десятку друзів бренду. Крім Багінського й Дорна, до неї також увійшли представники Казахстану, Азербайджану й Росії — диджитал-художник Олександр SubSensus, підприємиця Олександра Жаркова, Аліса Чумаченко, яка з театральної режисерки стала серійною підприємицею, екоактивістка Анастасія Чижевська, медіаменеджерка Зауре Розмат, режисер Ілля Найшуллер, журналістка Іляна Ерднєєва і музикант Ісфар Сарабський.

Исфар Сарабский и Зауре Размат
Александра Жаркова и Руслан Багинский
Александр SubSensus и Илья Найшуллер
Иляна Эрднеева и Анастасия Чижевская
Алиса Чумаченко и Иван Дорн

Нагадаємо, годинник Pasha de Cartier створений у 1985 році й відразу ж привернув увагу публіки, яка оцінила ідею квадрата в колі, і помітний дизайн цієї моделі. Представники бренду розповідають, що Pasha створені для тих, хто не терпить компромісів, мислить вільно та не боїться привертати увагу. Нові учасники Pasha Community саме з таких.

Cartier ·

Ще в розділі Бренд

Популярне