VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Салонні пристрасті: рекламна кампанія Bottega Veneta весна-літо 2021

03 лютого 2021

Креативний директор Bottega Veneta Денієл Лі цього сезону змінив підхід до кастингу та найняв двох досвідчених креативників — німецьку художницю-концептуалістку Розмарі Трокель і британську актрису, композиторку й драматургиню Шейлу Атім, яка народилася в Уганді, — для участі в рекламній кампанії бренду Salon 01 сезона весна-літо 2021.

Обидві дівчини співпрацюють з Bottega Veneta не вперше. У межах шоу Salon 01 Трокель створила книгу світлин і роздумів про одяг, стиль і дорослішання під назвою «Важливість носіння одягу». Атім була гостею на презентації Bottega Veneta в жовтні, після чого бренд вирішив найняти її. Вона знімається в серіалі «Підземна залізниця» про чоловіків і жінок, які намагаються уникнути рабства на півдні Америки XIX століття. Також для кампейну знялася Нора Свенсон, Микита Стсйолоков, Оттава Квамі, Еміль Шулер і Андреа Ріссо.

Рекламну кампанію зняв Тайрон Лебон у континентальній Європі, хоча бренд не уточнює, де саме. Це останні оригінальні зображення, що з’явилися на сайті Bottega Veneta, відколи бренд зник з Instagram майже місяць тому. Більш як 2,5-мільйона аудиторія підписників і досі не знає, чому Bottega закрили свою сторінку і чи повернуться знов. Бренд ситуації не коментує.

1 / 8
2 / 8
3 / 8
4 / 8
5 / 8
6 / 8
7 / 8
8 / 8

рекламная кампания · Bottega Veneta ·

Ще в розділі Бренд

Популярне