VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Такаші Муракамі створив годинник для Hublot

19 лютого 2021

На початку лютого годинникова мануфактура Hublot презентувала відразу дві неймовірно ефектні новинки. Про життєрадісні годинники Big Bang Unico Full Baguette King Gold Rainbow ми вже розповідали. Тепер хочеться уважніше розглянути монохромне арттворіння японського художника Такаші Муракамі, Classic Fusion Takashi Murakami All Black.

 

Classic Fusion Takashi Murakami All Black — це справжній витвір мистецтва. Його автор Такаші Муракамі — один з найзнаковіших для сучасної моди художників. У межах прем’єрної співпраці з японським художником-годинникарем Hublot буквально довелося переглянути межі творчості й розробити нову динаміку, щоб втілити в життя фантазію Муракамі на свою улюблену тему. Робота над усміхненою об’ємною діамантовою квіткою, яка в підсумку втілилася в оригінальний артоб’єкт і модель годинника, дістала своє гасло, яке звучить як «Мистецтво злиття».

«Коли я вперше відвідав мануфактуру Hublot у Швейцарії, то зрозумів, до якої міри традиційні ноу-хау, точність, футуристичні технології і майстерність переплелися в створенні годинників. Моя участь як художника в цьому процесі для мене унікальна пригода», — ділиться Такаші Муракамі.

Годинники Classic Fusion Takashi Murakami All Black — це 45-міліметровий чорний лакований керамічний циферблат з обертовим декором з 12 чорних пелюсток, усипаних 456 чорними діамантами. Опукла полірована усміхнена 3D-квіткова серцевина грайливої квітки отримала ще 107 чорних діамантів. Годинник випустили в лімітованій серії з 200 екземплярів.

 

часы ·

Ще в розділі Бренд

Популярне