RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Бренд Ali Saulidi представив колекцію веганського взуття

30 січня 2019

Бренд Ali Saulidi представив веганську капсульну колекцію, обличчям якої став Антон Савлепов.

Бренд Ali Saulidi представив «leather free» модель кросівок і присвятив цьому зйомку, обличчям якої став учасник групи «Агонь», Антон Савлепов, відомий як представник покоління green-minded, людей стурбованих екологічними проблемами.

Нова модель є комбінацією снікерів з масивною підошвою і черевиків зі шнурівкою. Взуття виконане з екошкіри, яка є хорошою альтернативою натуральному матеріалу. Її головні особливості: гіпоалергенність, зносостійкість і необхідна для взуття можливість пропускати повітря. Крім того, на виготовлення екошкіри потрібна менша кількість ресурсів під час виробництва.

«Незважаючи на те, що ми спеціалізуємося на виробництві взуття зі шкіри, ідея відповідального споживання дуже резонує з нашим світовідчуттям. Нам подобається, що в моду входять різні екоконцепції, і серед наших друзів стає все більше їх послідовників. Тому ми вирішили провести експеримент і подивитися, наскільки затребуваним може бути взуття з екоматеріалів, і чи реально зробити його модним. Ми дуже вдячні Антону за те, що він підтримав нашу ідею і став обличчям кампейну», – розповідає дизайнер Алі Сауліді.

Модель буде представлена в межах спеціального корнера Sustainable Fashion Pad під час Ukrainian Fashion Week з 1 до 5 лютого.

дизайнер · Украинские дизайнеры · Украинская мода · сознательная мода · Sustainability ·

Ще в розділі Бренд

Популярне