RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Тренд: годинник з космічними мотивами

25 січня 2019

Космос – одна з головних тем салону високого ювелірного мистецтва SIHH 2019.

«Шкіра стає ідеальною. Гравітація – це ідеальний ліфтинг», – розповідав на прес-конференції Romain Jerome астронавт Майкл Лопес-Алегрія, який зробив чотири космічні польоти і є рекордсменом з перебування в космосі серед американських астронавтів (67 годин 40 хвилин).

Також журналісти дізналися, що через польоти в космос він виріс на 2 см (в космосі додав 4, після повернення скинув 2), звикав до гравітації три тижні, і головне – тільки з боку здається, що зараз виток нових досліджень космосу. Індустрія працювала стабільно, але тихо. Тепер пора додати їй гучності: зараз у складі команди першої комерційної космічної станції Axiom Space астронавт працює над розвитком міжпланетного туризму. За словами Майкла, з космосу Земля здається дуже вразливою. Тому він почав думати про захист планети від людини – і для цього хоче повезти людей на орбіту.

Прес-конференцію з астронавтом марка Romain Jerome влаштувала з нагоди виходу нової колекції годинників Arraw 6919. Їх безель виготовлений з акрилового скла і частинок з космічного корабля «Аполлон-11». Звідси і цифри в назві: 69 – це 1969 рік, коли людина вперше ступила на Місяць, 19 – це сучасний 2019.

Годинник Arraw 6919

Колекцію доповнюють жіночі моделі Star Twist. На чотирьох циферблатах – реалістичні види зоряного галактичного пилу, писані емаллю.

Годинник Star Twist

У новому годиннику Bridges Cosmos марки Girard Perregaux у центрі циферблата розташовані дві титанові сфери. Одна, з картою зоряного неба, обертається зі швидкістю 23 години 56 хвилин 4 секунди (це довжина зоряної доби), і в темряві відсвічує неземним люмінесцентним світлом. Друга, копія земної кулі, відповідає за вказівку двох часових поясів. Схоже на захопливий галактичний театр на руці, за яким можна спостерігати неозброєним поглядом.

Годинник Bridges Cosmos

Буквальним відображенням теми космосу можна вважати циферблати з метеоритів. Вартові мануфактури використовують останки космічних тіл як каміння для виробів. Можливо, пора гомологічній асоціації GIA потурбуватися про класифікацію популярного матеріалу. Перевірено на практиці: мало який журналіст обійшовся без фото циферблата з метеорита.

Вони були як у годинниках формальних, як-от супертонкі Altiplano Piaget (ідеальні для офісного костюма), так і колекційних моделях – як Arceau l'Heure de la Lune Hermès.

У французів не обійшлося без видовищних трюків: це годинник з одночасною індикацією місяця в південній і північній півкулях. На циферблаті з метеорита обертаються два покажчика годин / хвилин і дати, відкривається вид на перламутрові диски місяця. Один з них, південної півкулі, прикрашає зображення Пегаса, вид з північної півкулі відтворений з реалістичною точністю.

Під презентацію Arceau l'Heure de la Lune на стенді Hermes на виставці SIHH підвісили кулю діаметром в 3,5 метра, викладену з залишків сонячних панелей. Інсталяція Хідекі Йошимото – уявний художником вид Землі з Місяця. Абсолютно гіпнотичний, як втім, і сама тема – нескінченний, як космос, простір для створення сторітелінгу. Залишається спостерігати, чи спрацює це на лояльних та потенційних покупців-мілленіалів.

Текст: Тетяна Соловей

часы ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне