RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

В Україні стартував джазовий онлайн-конкурс International Jazz Bridgе 2021

13 січня 2021

Пандемія й далі надихає творчих людей у всьому світі на експерименти. В Україні стартував перший онлайн-конкурс джазових виконавців International Jazz Bridgе 2021. Заявки прийматимуть до 23 лютого, а організатори запрошують до участі музикантів з усього світу. Загальний призовий фонд конкурсу —10 тисяч доларів.

International Jazz Bridgе 2021 — унікальний за своєю інклюзивністю конкурс. Тут немає вікових обмежень, зокрема в групі «аматори» можуть змагатися учасники віком від 10 до 100 років. Що стосується професійних музикантів, то тут віковий діапазон становить 30 років.

Всі охочі можуть подавати заявки й відео виступів до 9 лютого на сайті конкурсу Відео розмістять на YouTube-каналі, а з 13 по 22 лютого конкурсантів оцінюватиме журі. До його складу ввійшли видатні музиканти, з-поміж яких ректор Київської академії музики імені Р. Глієра Олександр Злотник, один з найпопулярніших українських джазових піаністів у світі Вадим Неселовський, один з найкращих українських саксофоністів Артем Менделенко, гітарист Алекс Маскімов, відомий контрабасист, музикант оркестру Національної опери Антон Жуков, барабанщик Олег Марков, трубач Денніс Аду, німецька вокалістка Тамара Лукашова.

Вадим Неселовський
Ініціатор International Jazz Bridgе 2021, піаніст Олексій Саранчин

Організатори конкурсу — Київська муніципальна академія музики імені Р. Глієра, благодійний фонд «Міжнародний Музичний Міст» і український піаніст Олексій Саранчин. Спеціальний приз вручить Андрій Здесенко, засновник Charisma Fashion Group.

Офіційний сайт конкурсу: music-bridge.org

Сторінка International Jazz Bridgе 2021 у фейсбуці.

Ще в розділі Музика

Популярне