RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Тіна Кароль випустила альбом і кліп-трилогію «Знайти своїх»

18 вересня 2020

У свій ювілейний рік, присвячений 15-річчю на сцені, Тіна Кароль випускає альбом і відеороботу «Знайти своїх», підбиваючи підсумок великого творчого шляху.

Тіна Кароль випустила новий альбом і кліп-трилогію «Знайти своїх», що складається з трьох великих пісень однойменного нового альбому. Його співачка називає «емоційним пазлом», який складається у відповідь на запитання: «У чому криється щастя?». У відео Тіна виконала роль героїні, якій люди довірили найпотаємніше своїх душ. Для одних Тіна рятувальний круг, для інших — справедливий вирок. Щастя в житті кожної людини полягає у знайденні.

Зрежисував трилогію Стас Морозов. Він об’єднав в одну цілісну історію три пісні-зізнання співачки: «Знайти своїх», «Човник» та «Небо». Цей кліп став наймасштабнішою відеороботою співачки й водночас її найпроникливішою музичною сповіддю. Для зйомок в трилогії Тіна Кароль вибрала наряд бренду David Koma.

«Знайти своїх — це щастя, втратити — випробування. Але знайти „своїх“ можливо тільки тоді, коли перестаєш шукати», — каже Тіна.

Обкладинкою альбому «Знайти своїх» стала скульптура знаменитого українського митця Володимира Цісарика, який закарбував співачку в образі сильфа, що стоїть на землі на двох тендітних пір’ях своїх крил.

музыкальные премьеры · Тина Кароль ·

Ще в розділі Музика

Популярне