RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Батьківщина Венери Мілоської і казковий авангард у новому кліпі MONATIK

22 липня 2021

У мережі з’явилася довгоочікувана прем’єра від MONATIK. Новий лідсингл музиканта з подвійною назвою «Зажигать / JoMo» знайомить слухачів з модним нині феноменом JoMo.

Ні для кого не таємниця, що останнім часом усіх нас непокоїть нав’язливе відчуття страху проґавити цікаву подію, імейл-повідомлення або новину в соціальній мережі. Саме тому ми постійно зазираємо в екрани наших смартфонів. Це явище дістало назву «синдром упущеного зиску», або FOMO — fear of missing out. Через деякий час великі технологічні компанії, трендсетери з усього світу, креативна індустрія й усі впливові інфлюенсери стали виступати з відповіддю на противагу цьому синдрому. Модним, запальним і потрібним нині став напрям JOMO (joy of missing out), або «радість від упущеного зиску». Це реакція здорового емоційного інтелекту на отримані через FOMO залежності.

Одночасно з релізом синглу відбулася й прем’єра кліпу, зрежисувала який уже за традицією Таню Муіньо, оператором був Микита Кузьменко, а за хореографію відповідав Денис Стульников. Знімали кліп на батьківщині Венери Мілоської — грецькому острові Мілос.

музыканты · музыкальные премьеры ·

Ще в розділі Музика

Популярне