RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

«Осінні сезони» — новий проєкт музичного фестивалю Odessa Classics

07 вересня 2021

18 і 19 вересня в Одесі триватимуть «Осінні сезони» фестивалю Odessa Classics. Цього разу фестиваль буде присвячений мистецтву Литви, а серед головних учасників виступить Литовський національний симфонічний оркестр — один з найуспішніших оркестрів Європи.

Августа Юсіоніте

18 вересня в одеській Філармонії відбудеться концерт ансамблю «NICO» під орудою Гедімінаса Гелготаса, провідного литовського композитора й диригента. Гелготас виконує власну музику на престижних фестивалях і в концертних залах у всій Європі, США та Азії.

Гедімінас Гелготас

19 вересня на сцені Філармонії прозвучить унікальна програма, присвячена важливому тренду сучасної класики, — жанру «Recomposed», коли провідні композитори сучасності переосмислюють класичну музичну спадщину. В Одесі прозвучать фрагменти світового гіта «Vivaldi Recomposed» знаменитого композитора-мінімаліста Макса Ріхтера, його ж новітній твір «Бетховен. Опус-2022», переосмислення Баха від Пітера Грегсона, а також твори Гелготаса.

Серед учасників концерту — Олексій Ботвінов, ансамбль NICO, Августа Юсіоніте (скрипка), Вітаутас Сондецкіс (віолончель). Також у програмі прозвучить музика Пітера Грегсона — одного з провідних європейських композиторів і віолончелістів. Його твори можна почути в наймодніших серіалах і голлівудському кіно — «Бріджертони», «Новий тато», «Чорний дрізд»; Грегсон пише музику для модних показів — Dior, Burberry, Ralph Lauren. Як віолончеліст Пітер Грегсон виступав у найкращих концертних залах світу, від Альберт-голу в Лондоні до Ельбської філармонії в Гамбургу.

Пітер Грегсон

Фестиваль відбудеться 18 і 19 вересня в Одеській філармонії.

Ще в розділі Музика

Популярне