RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Лейбл ЛУНИ випустив перший офіційний сингл

13 серпня 2021

Гіпнотичний брейкбіт, стрит-культура і романтика київських вулиць — Луна Prod представляє новий проєкт лейбла і перший офіційний реліз.

Князь Володимир — новий музичний проєкт, який створюється в кооперації з Олександром Волощуком, творцем музики ЛУНИ. Також сингл «Літопис» Князя Володимира став першим публічним релізом лейбла Луна Prod.

Князь Володимир — київський репер, який захопився гіп-гопом через стрит-культуру — ролики й графіті. Артист народився і виріс у Києві та вважає, що на його творчість вплинуло саме рідне місто. Філософія Князя Володимира полягає в постулаті «Вільна людина вільного міста».

Дебютний сингл «Літопис» — це бадьорий гіп-гоп від ветерана-ролера із сумбурним текстом з покликанням до автобіографії та думками вголос, який зачіпає, тому що в ньому є щирість і глибина. Перший живий виступ Князя Володимира з треками з майбутнього альбому відбудеться на фестивалі Brave! Factory 21 серпня.

музыканты · музыкальные премьеры ·

Ще в розділі Музика

Популярне