RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Як минула презентація Love & Champagne у B Boutique Bar

13 серпня 2021

12 серпня на літній терасі B Boutique Bar відбулася презентація шампанського нішевих виробників Small growers. Гості дегустували ігристе з нової колекції келихів Winewings легендарного австрійського бренду Riedel — сімейної мануфактури, яка ось уже понад 250 років створює найпопулярніші у світі келихи.

Про шампанське гостям вечора розповіли організатори заходу — команда B Boutique Bar на чолі із засновницею бару Марією Жуковською й Олегом Кравченком — шеф-сомельє і співвласником винного бару Win bar, володарем титулу «Найкращий сомельє України». Під час вечора гості скуштували п’ять сортів шампанського нішевих брендів. Доповненням стали авторські закуски від бренд-шефа ресторану B Boutique Bar Романа Євтуха.

Пласкодонні, широкі келихи Riedel Winewings ідеально відтінюють смак шампанського. Колекцію розробив особисто Георг Рідель. За його словами, келихи вийшли на диво функційні й допомагають ароматам і смакам вина «злетіти». Найкраще з цих келихів дегустувати червоні бургундські й п’ємонтські вина, а також рожеве шампанське. Всю колекцію можна знайти в мережі салонів сучасного сервування TWLV.

Мария Жуковская
Николай Шевцов
Валентина Супиханова
Олена Ющенко
Эдуард Каливошко, Наталья Холоденко
Ирина Веденеева
Нана Еремич
Олег Кравченко
Олег Кравченко
Валерий и Инна Тверские
Гуля Соколова, Мария Жуковская
Дарья Ушакова
Александра Фурсенко, Нана Еремич, Гуля Соколова, Александра Погорелая
Олег Рыжов
Олег Кравченко
Ксения Палфи
Елизавета Даль
Олег Кравченко
Олег Кравченко
Роман Евтух
Мария Жуковская, Елена Громова
Катерина Возианова
Светлана Егорова

ресторан ·

Ще в розділі Lifestyle

Популярне