VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Всередині глянцю: 5 книг від редакторів Vogue

25 грудня 2018

Александра Шульман, Анна Гарві, Грейс Коддінгтон, Грейс Мірабелла і Джоан Джулієт Бак – редактори Vogue, які увійшли в історію глянцю. Vogue.ua розповідає про п'ять книг від п'яти редакторів, з якими повинен ознайомитися кожен.

Александра Шульман «Всередині Vogue. Мій щоденник сотого року»

Александра Шульман була редактором британського Vogue протягом 25 років. На честь столітнього ювілею журналу, редактор видала книгу – щоденник ювілейного року. Шульман відкрила завісу на те, чим же займається головний редактор глянцевого журналу, розповіла, скільки серйозних рішень доводиться приймати щодня, а також запросила читача відвідати кілька світських вечорів, про які вишукано повідала на папері.

Грейс Мірабелла «In and Out of Vogue»

Автобіографія, де велика частина присвячена роботі у Vogue. Чому? Тому що Грейс Мірабелла провела у Vogue 38 років, від помічниці до головного редактора. У книзі Мірабелла розповідає про своє життя, а так само відверто захоплює стежити за створенням її власного глянцю Mirabella. Про труднощі і про радощі, про натхнення і розчарування – в автобіографії In and Out of Vogue реально знайти поради, підтримку і, звичайно, мотивуючий стусан.

Джоан Джулієт Бак «The Price of Illusion: A Memoir»

Головна редактор паризького Vogue пройшла воістину захопливий і насичений шлях. Джоан Джулієт Бак вдалося не просто пожити в найколоритніших містах світу: Нью-Йорку, Лондоні, Лос-Анджелесі та Парижі, а й зробити досить насичену кар'єру. У своїх мемуарах Бак не старається сподобатись або спеціально зацікавити читача. Вона лише чесно і впевнено пише про особисте, але не забуває робити це у своєму особливому стилі, який робить книгу унікальною.

Анна Гарві «Timeless Style: Dressing well for the rest of your life»

Ще одна редактор британського Vogue і персональний стиліст принцеси Діани, Анна Гарві, присвятила книгу таємницям стилю. В одному невеликому томі зібрані універсальні поради щодо створення образів з різних приводів. Написана впевненим і, навіть, авторитарним, стилем, книга зачаровує атмосферою важливості того, який вигляд ви маєте і не відпускає до тих пір, поки не прийде усвідомлення, на що, і як правильно витрачати гроші.

Грейс Коддінгтон, Майкл Робертс «Grace. Автобіографія»

Грейс Коддінгтон визнана найкращим у світі фешн-редактором і стилістом, а сама Анна Вінтур не приховувала щастя, коли Коддінгтон приєдналася до команди редакторів американського Vogue. В автобіографії фешн-редактор розповідає про найулюбленіше – про роботу в моді. Вона буквально знайомить читача з відомими фотографами, стилістами і моделями. Але і від особистого життя і травм Коддінгтон не ховається, розповідає про труднощі після автомобільної катастрофи і невдалої кар'єри моделі.

книги ·

Ще в розділі Книги

Популярне