RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

KYIV by Sergiy Maidukov: артбук художника Сергія Майдукова про Київ

12 травня 2021

У видавництві IST Publishing вийшла книга KYIV by Sergiy Maidukov — артбук ілюстратора Сергія Майдукова. Артбук присвячений Києву: це зворушлива й щира візуальна історія міста й посвята йому. І хоча назва натякає на те, що в ній ітиметься про локації, будівлі та інтер’єри, це не путівник, а радше мозаїка, яку читач збирає особисто для себе.

 

Серед ілюстрацій ви впізнаєте рідні й улюблені місця: «літальну тарілку» на Либідській і готель «Салют», елеватори й портову зону біля Дніпра, Театр на Подолі й Батьківщину-матір, інтер’єри Будинку кіно й Житнього ринку, Шулявку та Дорогожичі. Скетчі й ілюстрації художник зробив упродовж 2018—2020 років на iPad. До видання ввійшла передмова журналіста Олексія Тарасова, а також його розмова із Сергієм Майдуковим. Всі тексти в артбуку написано двома мовами: українською та англійською.

 

Сергій Майдуков — успішний ілюстратор, відомий далеко за межами України. Його роботи публікували в The New Yorker, The Guardian, The Wall Street Journal, The Financial Times. Серед його клієнтів — Google, Британська королівська академія танцю, Київський ЦУМ. Також Майдуков проілюстрував кілька книг, зокрема, «Розстріляне відродження» (Основи), «2001: A Space Odyssey» (Moppet Books), а його праці ввійшли до колекції Бібліотеки Конгресу (США).

книги ·

Ще в розділі Книги

Популярне