RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

«Поклик пекла» — новий гіт Netflix, який б’є всі рекорди

25 листопада 2021

Netflix продовжує цієї осені бити всі рекорди переглядів. Не встигли глядачі ще відійти від жорсткої «Гри в кальмара», як компанія показала новий гостросюжетний серіал з Південної Кореї. Називається він «Поклик пекла» і вже очолив щотижневий список найпопулярніших серіалів цієї стримінгової платформи. Його прем’єра відбулася 19 листопада, а шоу вже подивилися понад 40 мільйонів глядачів. Також «Поклик пекла» встиг увійти до четвірки проєктів Netflix з найбільшою кількістю переглядів.

«Поклик пекла» — це мінісеріал, що складається всього із шести епізодів. Його сюжет розгортається в зовсім недалекому майбутньому — у 2023 році. Люди раптово починають отримувати повідомлення з датою їхньої смерті, а потім приходять монстри, які забирають їх до пекла в точно названий час. Це все веде до масової паніки й істерії, паралельно з якими починають підсилюватися релігійні настрої. З’являється дедалі більше фанатиків, які пов’язують ці страхіття з тим, що настав час кари за всі гріхи. Гуртує навколо себе релігійних фанатиків секта «Нова істина». Головний герой серіалу — поліційник, який намагається розібратися в усьому цьому хаосі, а всіх містичних героїв сприймає як звичайних підозрюваних. Ускладнює його роботу дружба єдиної дочки з лідером «Нової істини».

Кадр із серіалу «Поклик пекла» 

Попри фентезі-опис «Поклик пекла» знято дуже реалістично, ніби головні герої серіалу — це твої сусіди. Режисер Ену Сан Хо спеціально використав цей контраст між виразною правдоподібністю й фантастичним складником, що викликає асоціації із сучасною масовою істерією навколо проєктів Marvel. До речі, основою шоу став комікс, який написав сам Ену Сан-Хо. Його спеціально створено для читання зі смартфона. Глядач уже знає режисера за картинами «Потяг до Пусана», «Телекінез» та «Станція „Сеул“».

Кадр із серіалу «Поклик пекла» 

Як і в серіалі «Гра в кальмара», у «Поклику пекла» порушуються соціальні проблеми Південної Кореї. Якщо в «Кальмарі» глядач побачив проблему економічної нерівності в країні, то Ену Сан Хо прагне поговорити про щораз більшу популярність фанатичних релігійних організацій у його рідній країні. Саме тому події серіалу відбуваються в Сеулі, а не якійсь вигаданій державі.

Кадр із серіалу «Поклик пекла» 

Кадр із серіалу «Поклик пекла» 

Кінокритики по-різному оцінюють «Поклик пекла». Зокрема, на впливовому порталі IMDb його рейтинг становить усього 6,8 бала з 10. Частина респондентів пише, що демони мають трохи комічний вигляд, подібно до суміші Кінг-Конга й Халка, а інші зазначають жорсткість деяких сцен. Однак загальне враження від серіалу позитивне, адже він демонструє головне — людська жорстокість іноді набагато страшніша за будь-яких монстрів.

Кадр із серіалу «Поклик пекла» 

Netflix ·

Ще в розділі Кіно

Популярне