Наймодніші пари закоханих дівчат

31 травня 2018

2013 року «Золоту пальмову гілку» Каннського міжнародного кінофестивалю отримав фільм Абделатифа Кешиша «Життя Адель». Історія про кохання двох француженок з передмістя Лілля, ролі яких виконали Леа Сейду та Адель Екзаркопулос, мало кого залишила байдужим. Десятихвилинні сцени одностатевої жіночої любові деяких глядачів змусили вийти із залу, а більшість – вперше відкрито заговорити про неї.

Кадр з фільму "Життя Адель"

За пару років до цього на екранах з'явився фільм Хуліо Медема "Кімната в Римі", теж про любов двох дівчат, які зустрілися у місті. Премію "Гойя" за найкращу жіночу роль у стрічці отримала муза Педро Альмодовара, Олена Анайа і героїня кліпу Тімберлейка SexyBack. Після зйомок "Кімнати у Римі" у неї почалися відносини з Тіною Кордеро, художницею по костюмах, з якою вони виховують спільного сина.

Vogue UA згадав найстильніші пари дівчат, які люблять одна одну. Серед них: актриса, колишня дружина Джонні Деппа і дівчина Ілона Маска – Ембер Херд і фотограф Тася Ван Рі; актриса Крістен Стюарт, яка сьогодні зустрічається з ангелом Victoria's Secret Стеллою Максвелл, а раніше була зі співачкою і актрисою Соко; модель і актриса Кара Делевінь і солістка групи St. Vincent, Енні Кларк і моделі з обкладинок Vogue Italia, Vogue Paris і Vogue Jappan – Катрін Макнейл і Фрея Беха Еріксен.

Ембер Херд і Тася Ван Рі

Ембер Херд, Тася Ван Рі
Ембер Херд, Тася Ван Рі
Тася Ван Рі, Ембер Херд

Крістен Стюарт і Соко

Соко, Крістен Стюарт
Крістен Стюарт, Соко

Кара Делевінь і Енні Кларк

Кара Делевінь, Енні Кларк
Кара Делевінь, Енні Кларк
Кара Делевінь, Енні Кларк

Крістен Стюарт і Стелла Максвелл

Крістен Стюарт, Стелла Максвелл
Стелла Максвелл, Крістен Стюарт
Крістен Стюарт,  Стелла Максвелл

Катрін Макнейл і Фрея Беха Еріксен

Катрін Макнейл, Фрея Беха Еріксен
Катрін Макнейл, Фрея Беха Еріксен
Катрін Макнейл, Фрея Беха Еріксен

Олена Анайа і Тіна Кордеро

Тіна Кордеро, Олена Анайа
Тіна Кордеро, Олена Анайа

Кара Делевинь · Кристен Стюарт ·

Ще в розділі Кіно

Популярне