RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Найкращі сцени з робіт Паоло Соррентіно

31 травня 2020

Паоло Соррентіно — один з найкращих італійських режисерів. Його кінострічки — інтелектуальні, сповнені похмурого сарказму і яскравих образів, за що режисера називають сучасним Фелліні.

Паоло Соррентіно

Сценарист і режисер, відомий завдяки серіалу «Молодий Папа», дебютував у повнометражному кіно ще 2001 року похмурим драматичним фільмом «Зайва людина». Але міжнародний прорив стався тільки 2008-го завдяки роботі «Дивовижний», політичній сатирі, яка отримала приз журі на Каннському кінофестивалі. 2011 року Соррентіно вперше вийшов на американську кінематографічну сцену зі стрічкою «Хоч де ти будеш». А 2013 року отримав «Оскара» в категорії «Найкращий фільм іноземною мовою» за стрічку «Велика краса».

Паоло Соррентіно під час знімання серіалу «Молодий Папа», 2018

Соррентіно порівнюють з легендарним Федеріко Фелліні. У них подібний стиль і теми, у їхніх стрічках багато чуттєвих і сюрреалістичних образів, зрушення моральних цінностей за допомогою сатири, ексцентричні персонажі з дивними рисами, екзистенційна туга, а також характерні відступи від оповіді в ім’я тематичного розмаїття.

Хоча всі вищезазначені речі характеризують творчість італійця, мабуть, найхарактернішою рисою Соррентіно є його інстинктивна здатність візуалізувати свої фільми очима художника — яскравими барвами й багатою історією — і водночас писати сценарії пером романіста.

кино ·

Ще в розділі Кіно

Популярне