Чому всі знімають фільми про актрису Шерон Тейт

11 серпня 2018

Ажіотаж навколо кримінального кіно завжди високий, особливо якщо сюжет оснований на реальних подіях. Наступного року в Голлівуді представлять відразу три таких фільму. У центрі кожного  трагічна історія розкішної Шерон Тейт, актриси і дружини Романа Поланскі, яка загинула 1969 року.

Шерон Тейт

«Одного разу в Голлівуді» – фільм Квентіна Тарантіно, в якому Марго Роббі перевтілюється в Шерон Тейт, а компанію на знімальному майданчику їй складають Леонардо Ді Капріо і Бред Пітт – це всього лише одна з трьох стрічок, які вийдуть наступного року. Чому саме зараз? 2019-го виповнюється 50 років з дня заснування секти «Вбивці сім'ї Менсон», члени якої, послідовники Чарльза Менсона, убили вагітну 26-річну Шерон, разом з чотирма іншими людьми в будинку у Поланскі і Тейт.

Шерон Тейт і Роман Поланскі, 1968

У кожному з трьох проектів Тейт грають три різні актриси: Марго Роббі, Кейт Босуорт, яка тісно співпрацює з сім'єю Тейт в рамках створення фільму і, нарешті, Гіларі Дафф. Безсумнівно, картини будуть пов'язаними і схожими між собою, але Vogue UA з'ясував кілька ключових аспектів, в яких фільми різнитимуться.

Марго Роббі в «Одного разу в Голлівуді»

Днями Марго Роббі поділилася першим фото в образі Шерон Тейт на знімальному майданчику «Одного разу в Голлівуді». Фільм Тарантіно відштовхується не від актриси, а від іншої історії – пригод двох друзів, що живуть на голлівудських пагорбах – їх грають Леонардо Ді Капріо і Бред Пітт. Вони працюють в кіно, намагаються досягти слави і живуть по сусідству з Тейт і Поланскі якраз під час вбивств 1969 року. Деміен Льюїс, Люк Перрі, Дакота Феннінг також з'являються у фільмі, прем'єра якого запланована на липень 2019 року.

Сестра Шерон Тейт, Дебра, стверджує, що режисер не зв'язувався з сім'єю перед початком зйомок і висловила з цього приводу несхвалення: «Я думаю, що це жахливо безвідповідально», – прокоментувала вона фільм Тарантіно журналу People. «Тим більше, що я володію ліцензією Шерон, яка дозволяє мені захищати те, який вигляд вона має в очах громадськості. Ці люди беруть жахливі ситуації і роблять їх видовищними, не думають про жертви цих злочинів, і я думаю, що це жахливо і грубо». Але думка Тейт, схоже, змінилася після зустрічі з Тарантіно. 3 серпня вона написала в своєму Twitter, що вона вдячна Квентіну за те, що він дозволив їй прочитати сценарій і пояснив їй своє бачення персонажа. Також вона написала, що «пишається тим, що повністю підтримує фільм».

Гіларі Дафф в «Привиди Шерон Тейт»

Фільм, в якому знімається Гіларі Дафф, придуманий і знятий режисером Деніелом Фаррандсом, який раніше працював над картинами «Жах Амітівілля» і «Привиди в Коннектикуті». З огляду на це, цілком ймовірно, що «Привиди Шерон Тейт» потрапить в категорію жахів, хоча Дафф назвала його «незалежним фільмом» в своєму пості в Instagram. Дебра Тейт несхвально поставилася і до цього проекту: «Це безглуздо, що всі поспішають випустити щось до 50-річчя цієї жахливої ​​події». В центрі сюжету «Привиди Шерон Тейт» – сни і марення Тейт про власне вбивство, які героїня бачитиме за кілька місяців до реальних трагічних подій.

Кейт Босуорт в «Тейт»

Над третім фільмом працюють Кейт Босуорт та її чоловік Майкл Поліш. Вони роблять свій фільм спільно з Деброю Тейт та обіцянкою не «оскверняти або експлуатувати смерть Шерон». У фільму «Тейт» поки немає дати виходу, зате Майкл Поліш написав в своєму Instagram-акаунті, що він «не зацікавлений в тому, щоб зображати насильство на екрані». Хто ще входить до акторського складу – також невідомо, але Дебра сказала, що вона схвалює фільм тому, що він розповідає про останній день життя її сестри, а не про її смерть: «Вони розповідають її історію як жінки, а не як жертви».

Кинопремьера · Брэд Питт · кино · Марго Робби ·

Ще в розділі Кіно

Популярне