RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Перший трейлер п'ятого сезону серіалу «Чорне дзеркало»

15 травня 2019

Стримінгова платформа Netflix представила п'ятий сезон серіалу «Чорне дзеркало», прем'єра якого відбудеться вже 5 червня.
 

Майлі Сайрус у трейлері п'ятого сезону серіалу «Чорне дзеркало»

Як і раніше, серіал порушує питання громадського неспокою, пов'язаного з розвитком сучасного світу і досліджує панівну в XXI столітті технопараною. У першому трейлері п'ятого сезону представлений ряд історій, що показують, як технічний прогрес може вплинути на шлюби, самооцінку, популярність, соціальні мережі і психічне здоров'я в тривожному майбутньому.
 

Ендрю Скотт у трейлері п'ятого сезону серіалу «Чорне дзеркало»

П'ятий сезон шоу міститиме всього три епізоди, але продюсери Netflix і «Чорного дзеркала» залучили чимало зірок, щоб компенсувати швидкоплинність серіалу. Так, у шоу з'являться: Ендрю Скотт, Ентоні Макі, Ях'я Абдул-Матін II, Тофер Грейс, Ніколь Бехарі, Ангур Райс і – так – Майлі Сайрус. За словами Variety, співачка грає роль у «метасюжетній лінії», де зображує виконавця, який «зазнав трансформації, щоб піднятися на вищий рівень слави».

сериал · Netflix · Майлі Сайрус ·

Ще в розділі Кіно

Популярне