Не "Титанік" єдиний: 6 найкращих фільмів Кейт Вінслет

05 жовтня 2018

Кейт Вінслет почала кар'єру з фільму «Небесні створіння» 1994 року, коли їй було всього 18, а справжньою зіркою стала після виходу "Титаніка". За 25 років кар'єри вона багато експериментувала і практично кожна її роль ставала подією. Сьогодні актрисі виповнюється 43 роки, а Vogue UA згадує її найкращі ролі.

Кейт Вінслет і Джим Керрі у фільмі "Вічне сяйво чистого розуму"
"Айріс", 2001

Картина «Айріс» режисера Річарда Ейра – байопік британської письменниці Айріс Мердок. Фільм оснований на спогадах її чоловіка Джона Бейлі. Головні ролі у фільмі виконали Джуді Денч і Кейт Вінслет (Вінслейт грає Айріс Мердок в молодості, а Денч – в старості). За роль Мердок обидві актриси отримали по номінації на премію "Оскар". Це був другий випадок в історії премії, коли дві актриси номінувалися за роль одного і того ж персонажа, але в різних вікових категоріях. Першим прецедентом такого роду була номінація на "Оскара" Кейт Вінслет і Глорії Стюарт за роль Роуз в "Титаніку".

Кейт Вінслет у фільмі "Айріс"
Кейт Вінслет у фільмі "Айріс"
Кейт Вінслет і Г'ю Бонневіль у фільмі "Айріс"
Джуді Денч і Джим Бродбент у фільмі "Айріс"

"Вічне сяйво чистого разуму", 2004

"Вічне сяйво чистого розуму" – один з найбільш зворушливих фільмів Джима Керрі, компанію якому на знімальному майданчику склала Кейт Вінслет. Хоча Джим Керрі прекрасно впорався з нетиповою для нього роллю, Кейт вкрала всю увагу і глядачів, і критиків. Вінслет ідеально передала характер своєї непостійної героїні Клементини, яка змінює колір волосся залежно від її настрою. Ця роль принесла їй номінацію на "Оскара".

Кейт Вінслет у фільмі "Вічне сяйво чистого розуму"
Кейт Вінслет і Джим Керрі у фільмі "Вічне сяйво чистого розуму"
Кейт Вінслет і Джим Керрі у фільмі "Вічне сяйво чистого розуму"
Кейт Вінслет і Джим Керрі у фільмі "Вічне сяйво чистого розуму"
Кейт Вінслет і Джим Керрі у фільмі "Вічне сяйво чистого розуму"

"Любов і сигарети", 2005

"Любов і сигарети" – романтичний мюзикл режисера Джона Туртурро про чоловіка, якому потрібно зробити вибір між коханкою і дружиною. Для цієї стрічки Туртурро зібрав весь "цвіт" Голлівуду: продюсерами фільму стали брати Коени, а головні ролі виконали Джеймс Гандольфіні, Сьюзен Сарандон, Кейт Вінслет і Стів Бушемі. У фільмі у Кейт навмисний американський акцент і дуже колоритна мова.

Кейт Вінслет у фільмі "Любов і сигарети"
Кадр з фільму "Любов і сигарети"
Кейт Вінслет у фільмі "Любов і сигарети"
Джеймс Гандольфіні та Кейт Вінслет у фільмі "Любов і сигарети"

"Життя спочатку", 2008

Дует Леонардо Ді Капріо і Кейт Вінслет – один з найяскравіших в сучасному кіно. Режисер Сем Мендес знову звів їх разом 2008 року. "Життя спочатку" розповідає про ідеальну пару, яка живе зовні щасливим життям, поки кожен з них не усвідомлює, що обманює себе. Це екранізація однойменного роману Річарда Єйтса. Друга спільна робота Леонардо Ді Капріо і Кейт Вінслет принесла акторам номінації на кілька кінопремій, а Вінслет виграла свого першого "Золотого глобуса" за найкращу жіночу роль.

Кейт Вінслет у фільмі "Життя спочатку"
Леонардо ді Капріо та Кейт Вінслет у фільмі "Життя спочатку"
Кейт Вінслет у фільмі "Життя спочатку"
Леонардо ді Капріо у фільмі "Життя спочатку"
Леонардо ді Капріо та Кейт Вінслет у фільмі "Життя спочатку"
Кадр з фільму "Життя спочатку"

"Читець", 2008

Післявоєнна Німеччина: студент-юрист Майкл Берг (Рейф Файнс) під час суду знову зустрічає свою колишню кохану – 10 років тому у них був роман, а тепер дівчина серед підсудних. Сюжет фільму "Читець" британського режисера Стівена Долдрі оснований на бестселері німця Бернхарда Шлінка. Спочатку головну героїню повинна була зіграти Ніколь Кідман, але вона покинула проект в розпалі зйомок. На роль Ханни претендували Маріон Котійяр і Наомі Воттс, але вибрали Кейт Вінслет. У підсумку за цю роль Кейт отримала "Оскара", "Золотий глобус", премії BAFTA, European Film Awards і приз Гільдії кіноакторів США.

Кейт Вінслет у фільмі "Читець"
Кейт Вінслет і Рейф Файнс у фільмі "Читець"
Кейт Вінслет у фільмі "Читець"
Кейт Вінслет і Давід Кросс у фільмі "Читець"
Кейт Вінслет у фільмі "Читець"

"Різанина", 2011

Картина режисера Романа Поланскі з Кейт Вінслет, Джоді Фостер і Крістоф Вальц розповідає про дві пари батьків, які знайомляться в зв'язку з тим, що їхні сини влаштовують бійку. Цивілізована дискусія швидко перетворюється в сварку. В основі фільму – п'єса драматурга, сценариста і актриси Ясмін Реза "Бог різанини". Стрічка отримала "Сезара", а також була номінована на "Золотого глобуса", "Гойю" і "Золотого лева" Венеціанського кінофестивалю.

Кейт Вінслет у фільмі "Різанина"
Джоді Фостер, Джон Крістофер Райлі, Крістоф Вальц і Кейт Вінслет у фільмі "Різанина"
Крістоф Вальц і Кейт Вінслет у фільмі "Різанина"
Джон Крістофер Райлі, Джоді Фостер, Крістоф Вальц і Кейт Вінслет у фільмі "Різанина"

кино ·

Ще в розділі Кіно

Популярне