VOGUE UA CONFERENCE

Справжній джентльмен: 5 стильних британських фільмів

11 січня 2018

У Лондоні завершився Тиждень чоловічої моди, який ще один раз довів, що місцеві джентльмени люблять і вміють красиво вдягатися. Нехай кожен робить це по-різному, але картинка все одно викликає схвалення. Vogue.ua вибрав 5 стильних британських фільмів, у яких чоловічому одягу відведено немалу роль. 

Шерлок

Образ Шерлока Голмса у виконанні Бенедикта Камбербетча моментально випливає у голові при словосполученні "Стильний британський кіногерой". І це не дивно, адже над костюмами в серіалі працювали такі професіонали як Рей Холман і Сара Артур. Найвідомішою річчю у фільмі стало пальто Belstaff з ірландського твіду, покрите мікропористою плівкою. Також прихильники серіалу ще довго обговорювали фіолетову сорочку Dolce & Gabbana, яка підкреслює тендітну фігуру Камбербетча. 

Бенедикт Камбербэтч на съемках "Шерлока"

Бенедикт Камбербэтч в фиолетовой рубашке Dolce & Gabbana

Механічний апельсин

"Механічний апельсин" (1971) Стенлі Кубрика став найбільш касовим фільмом режисера, а образи головних героїв до цих пір чітко пам'ятають декілька поколінь його фанатів. Знайомі вони і тим, хто не дивився фільм, адже майже жоден Геловін не обходиться без хлопців у капелюшках, світлих брюках на підтяжках і масках на обличчі.

Кадр из фильма "Заводной апельсин"

Кадр из фильма "Заводной апельсин"

Гострі козирки

Сага про сімейство Шелбі, головну роль у якій грає Кілліан Мерфі, захопила телеглядачів ще у 2013-му році. У кінці 2017-го був випущений вже четвертий сезон серіалу про кримінальний світ британського Бірмінгема  на початку XX століття. Немаленьку роль у розкритті характерів головних персонажів зіграли костюми. За ними можна прослідкувати не тільки як змінювалася чоловіча мода в ті роки, але й як зміна соціального статусу головних героїв впливала на їхній зовнішній вигляд.

Кадр из сериала "Острые козырьки"

Кадр из сериала "Острые козырьки"
Шопінг

"Шопінг" - драма реживсера Пола Андерсона, за допомогою якої можна краще зрозуміти настрої в британському суспільстві у середині 1990-х років, а заодно і подивитися на вуличний стиль того часу. Головну роль у фільмі зіграв Джуд Лоу - молодий, зухвалий і дуже харизматичний. Стиль головних героїв - це мікс мілітарі, хіп-хопу і рейву, що, до речі, актуально і сьогодні.

Кадр из фильма "Шоппинг", 1994

Кадр из фильма "Шоппинг", 1994
Темні часи

Байопік "Темні часи" в український прокат вийде 18 січня, але світова прем'єра відбулася ще восени минулого року. Нова картина Джо Райта розповідає історію про перші тижні Вінстона Черчілля на посту прем'єр-міністра Великобританії, а заодно показує, який вигляд мали і як вдягалися справжні джентльмени того часу.

"Темные времена", 2017

Кадр из фильма "Темные времена", 2017

Читайте також:

9 нових фільмів, на які ми чекаємо в 2018-му році

Меріл Стріп про фільм "Секретне досьє"

сериалы ·

Ще в розділі Кіно

Популярне