Багатогранна особистість: 6 фільмів з Деніелом Редкліффом

23 липня 2018

Кажуть, що справжній талант проявляється ще в дитинстві. Розпочавши активну кар'єру в десятирічному віці, виконуючи головну роль в серії фільмів про Гаррі Поттера, в свої 29 років Деніел Редкліфф став суперзіркою у всіх аспектах. Незважаючи на те, що саме фільми про юного чарівника зробили британського актора всесвітньо відомим, він вміло демонструє акторську майстерність в різнопланових проектах.

Деніел Редкліфф у спектаклі "Еквус"

Після Гаррі Поттера Редкліфф проявляє себе універсальним і серйозним актором як на сцені, так і на великому екрані. Він не боїться ризикувати і експериментувати. Спочатку Деніел виходить оголеним на сцену в лондонській і нью-йоркській постановках «Еквуса», потім співає і танцює в бродвейському мюзиклі «Як досягти успіху в бізнесі, нічого не роблячи». Паралельно він знімається у фільмі жахів «Жінка в чорному» і похмурому фентезі «Роги», а пізніше повністю перемикається і виконує головну роль в романтичній комедії «Дружба і ніякого сексу?».

До дня народження актора Vogue UA обрав 6 фільмів, які без зайвих слів демонструють творчий потенціал і майстерність британця.

«Вбий своїх коханих», 2013

Сюжет фільму «Убий своїх коханих» оснований на реальних подіях і розповідає історію, що сталася 1944 року в Колумбійському університеті. Джек Керуак, Вільям Барроуз і Аллен Гінзберг – молоді студенти, які в майбутньому стануть відомими письменниками і головними представниками руху бітників. Друга світова війна змушує їх порушувати загальноприйняті шаблони, а знайомство з викладачем Карром, несхожим на інших педагогів, змушує їх дивитися на світ набагато ширше. Навчання в Колумбійському університеті назавжди змінило життя юного Гінзберга, а трагічні події, що відбулися в цей період дали поштовх для старту його літературної кар'єри.

«Віктор Франкенштейн», 2015

Фільм «Віктор Франкенштейн» з Джеймсом Мак-Евоєм і Деніелом Редкліффом в головних ролях оснований на відомій і часто використовуваній в кінематографі історії Мері Шеллі про монстра Франкенштейна, цього разу розказаний з погляду вченого. Редкліфф в ролі Ігоря Страусмана, згорбленого протеже і помічника божевільного вченого, завоював прихильність критиків, а їх яскравий броманс з Мак-Евоєм втримав увагу глядачів до останнього кадру.

«Людина – швейцарський ніж», 2016

Зіграти мертве тіло у фільмі набагато складніше, ніж може здатися на перший погляд, але Деніел Редкліфф показує, як це зробити професійно. У цій добродушній комедійній драмі він грає трупа на ім'я Менні, який виявляється таким же корисним і багатофункціональним, як швейцарський ніж. Саме Менні стає єдиним другом Хенка (Пол Дано), який опинився на безлюдному острові з волі випадку. Він допомагає Хенку заново знайти радість життя і повертає надію на порятунок. Це історія депресивного хлопця, що зав'язує дружбу з трупом, м'яко кажучи, дивна, але Дано і Редкліфф зробили все можливе, щоб фільм полонив серця глядачів.

«Абсолютна влада», 2016

У фільмі «Абсолютна влада» Редкліфф знову показує свою універсальність, як актор. Він бере на себе роль агента ФБР, який проникає в банду білих расистів, які дотримуються вкрай радикальних поглядів, щоб викрити їх терористичні змови. Таке несподіване перевтілення Редкліффа і акторська гра британця привабили до фільму велику увагу.

«Джунглі», 2016

Психологічний трилер, оснований на реальній історії ізраїльського шукача пригод Йоссі Гінсберга (Деніел Редкліфф), який вирушив в Болівію в похід по незвіданих частинах тропічних лісів Амазонки. Сюжет розповідає про те, як без будь-якого обладнання для виживання і формального навчання Йоссі вдалося вижити в дрімучому тропічному лісі протягом декількох тижнів.

«В'ючна тварина», 2018

В американському екшен-трилері «В'ючна тварина» Деніел Редкліфф грає пілота-наркокур'єра. Фільм розповідає про безвихідну ситуацію, в якій опиняється молодий пілот. У Шона (Деніел Редкліфф) серйозно захворіла дружина, а військова страховка не покриває дороге лікування. Щоб швидко заробити потрібну суму грошей, він погоджується перевезти через мексиканський кордон наркотики на легкомоторному літаку. Щоб очистити свою совість, Шон повідомляє про плановане постачання в Управління по боротьбі з наркотиками США. Йому потрібно зробити вибір: доставити вантаж на місце, яке вказує Картель, або продовжити співпрацю з урядом, що пообіцяв прооперувати його дружину.

кино ·

Ще в розділі Кіно

Популярне