RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Каннський кінофестиваль перенесено на липень

29 січня 2021

Каннський кінофестиваль, який спочатку планували провести в травні, перенесли на 6—17 липня.

Блейк Лайвли на красной дорожке Каннского кинофестиваляБлейк Лайвлі на червоній доріжці Каннського кінофестивалю

Каннський фестиваль щороку приваблює близько 45 000 осіб з офіційною акредитацією. Торік організаторам довелося скасувати захід через пандемію коронавірусу.

У 2021 році спочатку планували провести 74-й кінофестиваль у Каннах з 11 по 22 травня, але зрештою захід перенесли на 6—17 липня. Рішення спричинене дедалі більшою кількістю випадків зараження вірусом у Європі, водночас різні країни підсилюють свої обмеження, зокрема й відновлюють карантин.

Каннский кинофестиваль, 2018Каннський кінофестиваль, 2018

«Як було оголошено восени минулого року, Каннський фестиваль залишає за собою право змінити дати проведення залежно від того, як розвиватиметься ситуація в галузі охорони здоров’я у світі», — ідеться в заяві організаторів фестивалю.

Фестиваль було скасовано минулого року, тоді як європейські заходи-конкуренти в Берліні й Венеції відбувалися з дотриманням суворих обмежень з охорони здоров’я. У 2019 «Золоту пальмову гілку» Канн присудили південнокорейському фільму «Паразити» Бон Джун Хо, який надалі став тріумфатором сезону кінонагород.

фестиваль · кино ·

Ще в розділі Кіно

Популярне