RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

І просто так: новий тизер продовження фільму «Секс і місто»

15 листопада 2021

Продовження культового серіалу «Секс і місто» дедалі ближче, а підігріти інтерес в HBO вирішили випуском нового тизера, у якому Керрі Бредшоу міркує про зміни в житті й каже: «Коли ти змінюєшся, то й місто змінюється разом із тобою». Також глядачі побачать і подруг головної героїні, колишню дружину Містера Біга й навіть нових героїв, з якими нам тільки належить познайомитися.

Особливо символічно звучать слова Керрі Бредшоу про зміни після виходу інтерв’ю Сари Джесіки Паркер американському Vogue, у якому актриса досить різко реагує на критику з боку інтернет-користувачів, пов’язану з віком і зовнішнім виглядом головних героїнь. Нагадаємо, що під час знімання серіалу «І просто так» безліч світлин потрапляли в мережу й кожна з них зазнавала критики, мовляв, Керрі та її подруги вже не ті, а на їхнє сиве волосся неможливо дивитися. «Складається враження, що люди не хочуть, щоб ми насолоджувалися своїм віком. Ми вибираємо природне старіння і не маємо ідеального вигляду. Я знаю, яка я на вигляд. У мене немає вибору. Що мені тепер робити? Зупинити старіння? Чи просто зникнути?».

Секс в большом городе ·

Ще в розділі Кіно

Популярне