VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

4 культових ролі Люка Перрі

11 жовтня 2020

Актор Люк Перрі був одним з головних серцеїдів 1990-х, найбільш відомим за роллю Ділана Маккея в серіалі «Беверлі-Хіллз, 90210». Його популярність продовжувала зростати, і на час смерті він був відомий тим, що грав батька Арчі Ендрюса, Фреда, в серіалі CW «Рівердейл». Але в кар'єрі культового актора було багато пам'ятних ролей, і деякі з них згадуємо в цьому матеріалі.

Ділан Маккей в серіалі «Беверлі-Хіллз, 90210», 1990-1995, 1998-2000
Люк Перри в роли Дилана Маккея Люк Перрі в ролі Ділана Маккея

Люк Перрі грав бунтаря і одиночку Ділана Маккея, коли шоу тільки починалося. Ця роль була визначальною частиною кар'єри Перрі. У ролі Маккея, Перрі став кумиром для підлітків і закріпив за собою статус однієї з визначальних телезірок тієї епохи. Він ненадовго залишив серіал після шостого сезону, але повернувся в дев'ятому сезоні і залишався там до закінчення шоу.

Олівер Пайк у серіалі «Баффі, винищувачка вампірів», 1992
Люк Перрі в ролі Олівера Пайка

Перрі був на піку популярності завдяки шоу «Беверлі-Хіллз, 90210», коли він знявся в ролі Пайка, коханця Баффі у фільмі Джосса Уідона 1992 року «Баффі  — винищувачка вампірів», який став основою для його популярного телешоу з однойменною назвою.

Преподобний Єремія Клотьє у фільмі «Тюрма Оз», 2001-2002
Люк Перрі в ролі преподного Єремії

Перрі приєднався до акторського складу «Тюрми Оз» у четвертому сезоні в ролі проповідника, якого посадили до в'язниці. Його персонаж «зцілює» ув'язнених і всіляко уникає насильства.

Фред Ендрюс у серіалі «Рівердейл», 2017-2019
Люк Перрі в ролі Фреда Ендрюса

Актор грав Фреда Ендрюса, батька Арчі, в «Рівердейлі» з першого сезону. Він був підтримуючою постаттю в житті Арчі, а також намагався тримати свого сина на правильному шляху. Він був моральним компасом для міста в цілому і не дозволяв корупції впливати на нього.

Ще в розділі Кіно

Популярне