Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Що дивитися під час карантину: новий сезон серіалу «Моя геніальна подруга»

17 березня 2020

16 березня на телеканалі HBO вийшов другий сезон серіалу «Моя геніальна подруга». Сюжет заснований на книзі Елени Ферранте із циклу «Неаполітанський квартет» — «Історія нового імені» (так і названо новий сезон).

Серія книг оповідає про дружбу двох подруг Олени й Ліли. Історія розгортається на тлі післявоєнного Неаполя 50-х років. У першому сезоні серіалу «Моя геніальна подруга» події розвивалися відповідно до першої однойменної книги Ферранте, у якій ішлося про дитинство й підлітковий період Олени й Ліли. У другому сезоні, заснованому на книзі «Історія нового імені», серіал з амбіційнішим розмахом і різкою ясністю показує, як Олена й Ліла, ще зовсім юні дівчата, змушені дорослішати. Сюжет досліджує соціальні ролі чоловіків і жінок, роблячи акцент на темі насилля й маніпуляцій.

Режисером шоу й далі буде Саверіо Костанцо, який прославився завдяки фільмам «Голодні серця» і «Самотність простих чисел». Також два епізоди зняла Аліче Рорвахер, яка відома своїм жорстоким баченням жіночих проблем у таких фільмах, як «Щасливий Лазар» і «Дива».

сериалы · сериал · #STAYHOME ·

Ще в розділі CINEMA

Популярне