Що потрібно знати про серіал «Маленька барабанщиця»

24 жовтня 2018

BBC випускає новий серіал – адаптацію детектива-бестселера «Маленька барабанщиця».

Александр Скарсгард і Флоренс П'ю у серіалі «Маленька барабанщиця»
Чому варто подивитися

Міні-серіал «Маленька барабанщиця» називають одним з найбільш очікуваних осінніх релізів. Він оснований на однойменній книзі Джона Ле Карре, що розповідає про боротьбу західних спецслужб з тероризмом в Європі і на Близькому Сході. Попереднє співробітництво Ле Карре і продакшн-компанії, яка випускає серіал, відбулося 2016 року – це був серіал «Нічний адміністратор», який, в підсумку, виграв три премії «Золотий глобус» і одну «Еммі». 87-річний Ле Карре – автор шпигунських романів величезної популярності: він написав 22 книги, які були опубліковані на 40 мовах по всьому світу.

Сюжет
Симона Браун, Майкл Мошонов і Майкл Шеннон у серіалі "Маленька барабанщиця"

Роман «Маленька барабанщиця» представили 1983 року. Описані за 10 років до «Нічного адміністратора» події, відбуваються в 1970-х роках і розповідають про молоду і талановиту актрису Чарлі, завербовану ізраїльським шпигуном. Під час відпочинку в Греції, Чарлі знайомиться з таємничим джентльменом Беккером (Олександр Скарсгард). Скоро з'ясовується, що Беккер – офіцер ізраїльської розвідки, який втягує дівчину в смертельно небезпечну боротьбу західних спецслужб з тероризмом в Європі і на Близькому Сході. Дівчина стає подвійним агентом і повинна розібратися, на чиєму боці вона залишиться.

Акторський склад

Майкл Шеннон в сериале "Маленькая барабанщица"
Александр Скарсгард в сериале "Маленькая барабанщица"
Флоренс Пью в сериале "Маленькая барабанщица"

У серіалі, що складається з шести епізодів, відмінний склад: Флоренс П'ю грає Чарлі, Майкл Шеннон в ролі ватажка шпигунів, Олександр Скарсгард в ролі шпигуна Беккера. Автори сценарію – Майкл Лесслі («Макбет», «Кредо вбивці») і Клер Вілсон («Партнери по злочину»).

Деталі

Режисер серіалу – ще один привід його подивитися. Це знаменитий кореєць Пак Чхан Ук, лауреат Каннського, Венеціанського і Берлінського кінофестивалів, відомий всьому світу за фільмами «Наймичка», «Спрага» і «Олдбой».

Прем'єра відбудеться 28 жовтня на телеканалі BBC One. Також «Маленька барабанщица» покажуть на американському каналі AMC в трьох частинах з 19 по 21 листопада.

Кинопремьера · сериалы · сериал · кино ·

Ще в розділі Кіно

Популярне