VOGUE UA CONFERENCE

Що відомо про другий сезон серіалу "Оповідь служниці"

22 квітня 2018

Кращий серіал цього року, за версією "Еммі" - їдка феміністична антиутопія "Оповідь служниці" з Елізабет Мосс в головній ролі. Вже точно відомо, що в 2018 році вийде другий сезон. Що нас чекає - розповідає Vogue.ua.​

Елізабет Мосс на церемонії "Еммі"
Коли

Точна дата поки невідома, але імовірно продовження вийде навесні 2018 року, як і перша частина (нагадаємо, вона вийшла в квітні 2017 року). У будь-якому випадку, зйомки другого сезону стартували вже в вересні, так що прем'єра не змусить себе чекати.

Чи буде Маргарет Етвуд працювати над другим сезоном

"Оповідь служниці" заснований на однойменному антиутопічному романі канадської письменниці Маргарет Етвуд і після виходу в 1986 році наробив багато шуму. Маргарет Етвуд, якій сьогодні 77 років, брала активну участь у створенні першого сезону, зустрічалася з Елізабет Мосс і багато говорила з акторами про сенс своєї книги. Продюсер серіалу Брюс Міллер вже підтвердив, що Етвуд буде працювати і над другим сезоном. "Я думаю, мене будуть активно залучати до роботи, тому що тепер ми всі знаходимося на незвіданій території і нас чекає багато винаходів", - сказала Етвуд в інтервью Entertainment Weekly.

Елізабет Мосс і Маргарет Етвуд, фото - W magazine
Хто з персонажів повернеться в другому сезоні

Звичайно, Фредова - у виконанні талановитої Елізабет Мосс, яка в цьому році отримала за цю роль "Еммі". Також точно відомо, що повернуться її найближчі соратниці - Мойра у виконанні Саміри Вайлі, зірки серіалу "Помаранчевий - хіт сезону", і Жанін (Маделін Брюер). В кінці першого сезону, правда, Жанін побили камінням, але вона не загинула. Також Брюс Міллер підтвердив, що в новому сезоні з'явиться і найяскравіший і найхаризматичніший персонаж "з того боку" - лиходійка тітка Лідія у виконанні актриси Енн Дауд. Більш того, у другому сезоні автори розкажуть особисту історію Лідії і розкажуть про те, яким було її життя до республіки Гілеад. Кажуть, Лідія була вчителькою в школі для дівчаток.

Жанін
Що буде відбуватися

Відомо, що в новому сезоні буде 13 епізодів. Ніяких деталей про сюжет продюсер і актори не повідомляють, але деякі таємниці все-таки розкрили. "Другий сезон буде дуже похмурим і драматичним - світ стає все гірше і гірше", - говорить Елізабет Мосс. Продюсер Брюс Міллер тим часом помічає, що другий сезон розповість про те, "що відбувається, коли гноблені раптом стають бунтівниками". Судячи з коментарів авторів серіалу, в другому сезоні дух протесту в Фредової, героїні Елізабет Мосс, усе зростатиме і зростатиме.

У другому сезоні також з'явиться новий персонаж - мати Фредової. У книзі їй приділено багато уваги, але в серіалі вона поки згадувалася лише мигцем.

Головна тема

Головною темою другого сезону стане материнство. Природно, це пов'язано з вагітністю Фредової. "Ми будемо говорити про те, що значить бути матір'ю", - інтригує продюсер Брюс Міллер.

Читайте також:

Политику на мыло: 8 лучших сериалов осени

Молода та прекрасна: Марина Вакт про фільм «Подвійний коханець»

Книга на вихідні: "Оповідь служниці", Маргарет Етвуд

знаменитости · сериалы ·

Ще в розділі Кіно

Популярне