VOGUE UA CONFERENCE 2021EARLY BIRD PRICE! До 1 червня
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Що відомо про другий сезон серіалу «Бріджертони»

22 січня 2021

21 січня Netflix офіційно підтвердили — другому сезону «Бріджертонів» бути. Все, що відомо про продовження гучної костюмованої драми, — читайте на Vogue.ua

«Бріджертони»
Що каже про продовження леді Віслдаун?

«Всі гудуть від останніх пліток, і тому для мене велика честь повідомити вам: „Бріджертони“ офіційно повернуться на другий сезон, — ідеться в анонсі. — Я дуже сподіваюся, що ви припасли пляшку ратафії для цього чудового випадку». Якщо говорити про сюжет майбутнього сезону, Віслдаун ділиться, що  «лорд Ентоні Бріджертон має намір активізуватися цього світського сезоніу» й вона «готова повідомляти про всі його романтичні пригоди».

Чи буде другий сезон «Бріджертонів» ґрунтований на книзі Джулії Квінн?

Нагадаємо, що перший сезон «Бріджертонів» ґрунтований на романі Джулії Квінн «Герцог і я», тож цілком імовірно, що другий шукатиме натхнення в книзі «Віконт, який мене кохав». У романі розповідається про те, як Ентоні Бріджертон шукає дружину під час світського сезону 1814 року. Як і в разі з його сестрою Дафною, шлях героя до вівтаря буде заплутаний. Зокрема, щойно вигідний наречений Ентоні зробить пропозицію «діаманту» сезону, Едвіні Шеффілд, він опиниться в розладі з її норовливою ​​сестрою Кетрін — доки їхня словесна сварка не перетвориться на взаємний потяг. «Летять іскри, груди движять», — про все це неодмінно напише леді Віслдаун.

«Бріджертони»
Коли вийде другий сезон «Бріджертонів»?

Знімати почнуть навесні 2021 року й, з огляду на масштаби виробництва, Netflix може випустити другу частину «Бріджертонів» уже 2022 року.

Хто з акторів повернеться в другому сезоні «Бріджертонів»?

Зважаючи на назву серіалу, всі Бріджертони, ймовірно, з’являться наступного сезону — і, хоча увага переміститься на Ентоні, можливо, що ми ще почуємо новини про життя герцога й герцогині Гастінгсів. І оскільки перший сезон закінчився драматично для сімейства Фезерінгтонів, можна припустити, що леді Фезерінгтон і її сім’я також повернуться в другому сезоні, а леді Віслдаун триматиме весь світський Лондон під контролем. Тим часом головної інтриги — а хто ж зіграє Едвіну й Кетрін Шеффілд — поки що не розкрито.

«Бріджертони»
Скільки всього буде сезонів «Бріджертонів»?

Якщо нам пощастить, то буде вісім сезонів, відповідно до восьми романів Джулії Квінн. Кожен з них розповідає про пригоди братів і сестер Бріджертонів. Нагадаємо їхні імена, починаючи від найстаршого: Ентоні, Бенедикт, Колін, Дафна, Елоїза, Франческа, Грегорі й Гіацинт. На нас чекає багато цікавого!

Netflix ·

Ще в розділі Кіно

Популярне