Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

5 найкращих фільмів на Різдво

07 січня 2020

Зануритися у святкову та чарівну атмосферу можна вже сьогодні ввечері. Головне  обрати правильний фільм.

"Це дивовижне життя", 1946

Постер фільму "Це дивовижне життя", 1946
Кадр з фільму "Це дивовижне життя", 1946

Дуже мало фільмів визначають Різдво так, як фільм Френка Капри. Головного героя, що перебуває на межі самогубства в переддень Різдва, відвідує ангел, який показує йому справжню важливість його життя. З 70-х «Це дивовижне життя» стало невід'ємною частиною американських телепрограм у новорічний період. У Штатах цей фільм такий же культовий, як «Іронія долі» на території колишнього СРСР.

"Золота лихоманка",1925

Постер фільму "Золота лихоманка", 1925
Кадр з фільму "Золота лихоманка", 1925

У цьому кіношедеврі 1925 року персонаж Чарлі Чапліна на ім'я Бродяга вирушає на золоті копальні Аляски під час віроломної холодної зими. Картина, яку знімали майже рік, стала найбільш амбітною і однією з найвідоміших в кар'єрі Чапліна. Тлом для зворушливої історії Бродяги стає сувора зима на Алясці – дуже атмосферно.

"Відпочинок за обміном", 2006
Кадр з фільму "Відпочинок за обміном"

Дві жінки – одна в Лондоні (Кейт Вінслет), інша в Лос-Анджелесі (Камерон Діас) – одночасно стикаються з романтичними розчаруваннями, що призводить до того, що вони обмінюються домівками під час свят на канікули. І у новому місці кожна зустрічає своє щасливе Різдво.

"Крамничка за рогом", 1940
Кадр з фільму "Крамничка за рогом"

Класична різдвяна комедія. Джиммі Стюарт і Маргарет Саллаван – співробітники магазину в Будапешті, які терпіти не можуть одне одного. Через листування вони починають стосунки з незнайомцями і кожен закохується – і сподівається на романтичну зустріч у різдвяний вечір, яка повинна вирішити долю. Чи варто говорити, ким виявляться незнайомці?

"Едвард Руки-ножиці",1990

Кадр з фільму "Едвард Руки-ножиці"
Кадр з фільму "Едвард Руки-ножиці"

Тім Бартон – майстер передавати дух Різдва у своїх фільмах, особливого Різдва містичного. Блідий Едвард, у якого замість рук – ножиці, дуже вирізняється з-поміж барвистих різдвяних пейзажів передмістя. Попри всю трагічність долі Едварда, фінал фільму все ж переконує, що надія є.

Читайте також:

Свято близько: 10 кращих пісень на Різдво

Найгарніші різдвяні вітрини універмагів світу

Новый год 2018 ·

Ще в розділі Кіно

Популярне