RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

5 найкращих фільмів на Різдво

07 січня 2020

Зануритися у святкову та чарівну атмосферу можна вже сьогодні ввечері. Головне  обрати правильний фільм.

"Це дивовижне життя", 1946

Дуже мало фільмів визначають Різдво так, як фільм Френка Капри. Головного героя, що перебуває на межі самогубства в переддень Різдва, відвідує ангел, який показує йому справжню важливість його життя. З 70-х «Це дивовижне життя» стало невід'ємною частиною американських телепрограм у новорічний період. У Штатах цей фільм такий же культовий, як «Іронія долі» на території колишнього СРСР.

"Золота лихоманка",1925

У цьому кіношедеврі 1925 року персонаж Чарлі Чапліна на ім'я Бродяга вирушає на золоті копальні Аляски під час віроломної холодної зими. Картина, яку знімали майже рік, стала найбільш амбітною і однією з найвідоміших в кар'єрі Чапліна. Тлом для зворушливої історії Бродяги стає сувора зима на Алясці – дуже атмосферно.

"Відпочинок за обміном", 2006
Кадр з фільму "Відпочинок за обміном"

Дві жінки – одна в Лондоні (Кейт Вінслет), інша в Лос-Анджелесі (Камерон Діас) – одночасно стикаються з романтичними розчаруваннями, що призводить до того, що вони обмінюються домівками під час свят на канікули. І у новому місці кожна зустрічає своє щасливе Різдво.

"Крамничка за рогом", 1940
Кадр з фільму "Крамничка за рогом"

Класична різдвяна комедія. Джиммі Стюарт і Маргарет Саллаван – співробітники магазину в Будапешті, які терпіти не можуть одне одного. Через листування вони починають стосунки з незнайомцями і кожен закохується – і сподівається на романтичну зустріч у різдвяний вечір, яка повинна вирішити долю. Чи варто говорити, ким виявляться незнайомці?

"Едвард Руки-ножиці",1990

Тім Бартон – майстер передавати дух Різдва у своїх фільмах, особливого Різдва містичного. Блідий Едвард, у якого замість рук – ножиці, дуже вирізняється з-поміж барвистих різдвяних пейзажів передмістя. Попри всю трагічність долі Едварда, фінал фільму все ж переконує, що надія є.

Читайте також:

Свято близько: 10 кращих пісень на Різдво

Найгарніші різдвяні вітрини універмагів світу

Новый год 2018 ·

Ще в розділі Кіно

Популярне