4 фільми, за які Леонардо Ді Капріо не отримав "Оскара"

11 листопада 2018

Леонардо Ді Капріо був п'ять разів номінований на "Оскара", але отримав його лише раз – 2016 року за фільм "Легенда Г'ю Гласса". У день 44-річчя актора Vogue.ua згадує чотири чудових фільми з Ді Капріо в головній ролі, за які він не отримав "Оскара", – але які від цього анітрохи не гірші.

"Що гнітить Гілберта Грейпа"
 

У 19 років Ді Капріо зіграв свою першу значну роль – це був фільм відомого шведського режисера Лассе Гальстрема "Що гнітить Гілберта Грейпа". Фільм, у якому молодий актор зіграв зовсім недитячу роль – 18-річного розумово відсталого хлопця, який може померти в будь-яку хвилину. Тонкощі психіки хворої дитини так точно Лео вдалося передати і тому, що перед зйомками він відвідував дитячі будинки, де перебували діти з уповільненим розвитком. "Що гнітить Гілберта Грейпа" став першою номінацією на "Оскара" для актора.

"Кривавий діамант"
 

"Кривавий діамант" – історія про молодого контрабандиста, який збуває алмази в Сьєрра-Леоні під час громадянської війни в кінці 90-х. Цей брутальний і заховливий трилер у результаті отримав п'ять номінацій на "Оскара", серед них номінували і Ді Капріо за "Найкращу чоловічу роль". Але актор програв Форесту Вітакеру, який отримав "Оскара" за складну соціальну роль – президента Уганди у фільмі "Останній король Шотландії".

"Авіатор"
 

Дружба і співробітництво Мартіна Скорсезе і Леонардо Ді Капріо подарували світу кілька відмінних фільмів: "Банди Нью-Йорка", "Відступники", "Острів проклятих", "Вовк з Уолл-стрит", "Авіатор". Зокрема, "Авіатор", який розповідає про долю винахідника і льотчика Говарда Г'юза, був номінований на 11 "Оскарів". Не тільки в ключових номінаціях, а й за звук, монтаж і дизайн костюмів. Ді Капріо в ролі ексцентричного і темпераментного Говарда Г'юза в ідеально скроєних костюмах – розкішний.

"Вовк з Уолл-стрит"
 

Ще одна співпраця з Мартіном Скорсезе і ще одна номінація на "Оскара" для Леонардо Ді Капріо. Шанси отримати "Оскара" за роль харизматичного і захопленого грошима брокера Джордана Белфорта були дуже великими, але статуетка в результаті дісталась Меттью Макконегі за фільм "Далласький клуб покупців" – це була справедлива боротьба. Зате Ді Капріо досі називає "Вовк з Уолл-стрит" своєю улюбленою роллю за останні роки.

Ще в розділі Кіно

Популярне