RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

5 фільмів з Робертом Паттінсоном, про які ви могли не знати

13 травня 2020

Роберт Паттінсон упродовж тривалого часу був відомий більшості як вампір Едвард Каллен з блокбастера «Сутінки». Проте серед критиків він отримав визнання за свою роботу в незалежному кіно. За всі ці роки Паттінсон зумів попрацювати з такими цікавими режисерами, як Джеймс Грей, Клер Дені й Вернер Герцог, не кажучи вже про співпрацю із самим Крістофером Ноланом. Такий послужний список — незаперечний доказ високого рівня й чистого таланту, притаманного Паттінсонові. Працюючи з різноманітними режисерами, актор часто кидав виклик і дивував аудиторію. Про одні з найкращих його робіт — у цьому матеріалі.

«Ровер», 2014
Гай Пирс и Роберт Паттинсон в фильме «Ровер», 2014Гай Пірс і Роберт Паттінсон у фільмі «Ровер», 2014

Ця кримінальна драма розгортається через десять років після глобальної економічної кризи. Самотня людина переслідує своє єдине цінне майно на пустищі: свою машину. Однак у цій подорожі вона зустрічає іншу людину, з якою в них утворюється складний і цікавий зв’язок, і з якою вони продовжують пригоду. У головних ролях Гай Пірс і Роберт Паттінсон — феноменальний дует похмурої австралійської антиутопії. Поставлений у пару з великим Гаєм Пірсом тоді, коли люди ще не були готові сприймати актора серйозно, у Паттінсона була можливість засвідчити свої таланти. І, на щастя, він впорався із цим завданням.

«Гарні часи», 2017
Роберт Паттинсон в фильме «Хорошее время», 2017Роберт Паттінсон у фільмі «Гарні часи», 2017

У жорстокій кримінальній драмі «Гарні часи» Роберт Паттінсон грає Конні Нікаса, який прагне визволити свого молодшого брата з в’язниці, що потрапив туди через пограбування банку. Герой Паттінсона вирушає по допомогу до злочинного світу Нью-Йорка. Це тип ролі, який дає змогу відчути себе на місці головного героя, змушуючи аудиторію переживати одну інтенсивну й дуже стресову ситуацію за іншою.

«На висоті», 2018
Роберт Паттинсон в фильме «Высшее общество», 2018Роберт Паттінсон у фільмі «На висоті», 2018

У складному, заплутаному й глибоко переконливому науково-фантастичному фільмі «На висоті» Клер Дені Роберт Паттінсон грає Монте, колишнього злочинця, який живе на закинутому космічному кораблі зі своєю маленькою дочкою, намагаючись знайти шлях назад до людства в темних куточках всесвіту. Рідкісний фільм, який може похвалитися глибоким, похмурим, тривожним підтекстом про природу людства.

«Дівиця», 2018
Миа Васиковска и Роберт Паттинсон в фильме «Девица», 2018Міа Васіковська й Роберт Паттінсон у фільмі «Дівиця», 2018

Роберт Паттінсон вирішив використовувати свої таланти переважно в серйозних драмах, часто граючи замислених персонажів. Але він також показав себе як обдарований актор і в комедійному жанрі, безпосередньо в абсурдистській стрічці «Дівиця». У ролі піонера із золотими зубами, який ризикує перетнути американський кордон, щоб знову познайомитися із жінкою, з якою хоче одружитися, Роберт Паттінсон грає жалюгідного чоловіка з надмірно завищеним почуттям власної значущості.

«Маяк», 2019
Уиллем Дефо и Роберт Паттинсон в фильме «Маяк», 2019Віллем Дефо й Роберт Паттінсон у фільмі «Маяк», 2019

Тріумфатор Каннського кінофестивалю, один з найкращих і водночас наймоторошніших фільмів минулого року. Картина вразила глядачів не тільки естетикою, але й грою головних акторів. У центрі сюжету цього чорно-білого фільму — відносини між старим доглядачем маяка (Віллем Дефо) і його новим помічником (Роберт Паттінсон). Починаючись з неприйняття, їхнє спілкування переростає в дружбу, а після — у ненависть. «Маяк» — перлина авторського кіно як за формою (плівка, антикварні камери, академічний формат, мова, якою розмовляють герої), так і за змістом.

Роберт Паттинсон · кино ·

Ще в розділі Кіно

Популярне