RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

3 речі, які ви не знали про фільм «Красуня»

19 червня 2021

У 1990 році на великі екрани вийшов фільм «Красуня». Цю непересічну історію кохання між мрійливою ​​повією й багатим бізнесменом широко розкритикували після її випуску, але стрічка змогла зачарувати ціле покоління й зробила Джулію Робертс новою голлівудською сенсацією. Через три десятиліття після виходу фільму vogue.ua розповідає три цікаві факти про цю культову стрічку.

Джулия Робертс в фильме «Красотка», 1990Джулія Робертс у фільмі «Красуня», 1990
Романтичний сюжет

Спочатку фільм було задумано як драму. Відповідно до першого сценарію під назвою «3000» (сума, яку Едвард запропонував Вівіан, щоб та провела з ним тиждень), юна повія вживає наркотики й вмирає від передозування, після чого Едвард боягузливо тікає, кинувши їй в обличчя купюри й залишивши на тротуарі, де вони вперше зустрілися. Але коли Disney Studios стали на чолі проєкту, історія набула зовсім іншого звучання й перетворилася на романтичну комедію, яку ми всі знаємо, з лицарським щасливим кінцем.

Ричард Гир и Джулия Робертс в фильме «Красотка», 1990Річард Гір і Джулія Робертс у фільмі «Красуня», 1990
Тривалий огляд-відбір

Багато акторів відмовилося грати у фільмі, оскільки режисером був Гаррі Маршалл, який на той час ще не створив жодного гітового фільму. Аль Пачино відмовився від ролі Едварда, а Мішель Пфайффер, Валерія Голіно, Деріл Ганна і Мег Раян — від ролі Вівіан. Так, молода й ще не дуже відома Джулія Робертс отримала свою роль після тривалого огляду-відбору.

Джулия Робертс в фильме «Красотка», 1990Джулія Робертс у фільмі «Красуня», 1990
Прекрасна дружба

Та мить, коли Джулія Робертс узула шкіряні ботфорти Вівіан Ворд, ознаменувала собою не тільки народження світової суперзірки, але й початок дружби на все життя з її партнером по екрану Річардом Гіром, який грав роль багатого бізнесмена Едварда.  Актори порозумілися настільки, що часто жартували одне над одним. Наприклад, сцена, у якій Едвард закриває червону коробку намиста на пальцях Вівіан, не була передбачена в сценарії, її пустотливо вигадав Річард Гір, тому сміх Робертс був щирим і спонтанним. Творчий дует Гір і Робертс ще раз зустрівся на знімальному майданчику «Нареченої-втікачки» 1999 року.

Ричард Гир и Джулия Робертс в фильме «Красотка», 1990Річард Гір і Джулія Робертс у фільмі «Красуня», 1990

Джулия Робертс · кино ·

Ще в розділі Кіно

Популярне